Komentāri

NBA izslēgšanas spēļu pirmajā kārtā starp Vašingtonas ”Wizards” un Atlantas ”Hawks” spriedze sit augstu vilni. Pēc abu komandu trešās spēles ”Wizards” spēlētājs Markīfs Moriss pretinieku basketbolistu Polu Milsepu nosauca par čīkstuli.

Moriss, kurš realizēja vien četrus no 14 izpildītajiem metieniem, gūstot deviņus punktus, iezīmēja ”Hawks” līdera Milsepa vājumu: “Es, kā īsts vīrs, tieku galā gan ar uzvarām, gan zaudējumiem. Viņš (Milseps) savas komandas labā izdarīja vairāk. Taču viņš ir čīkstulis. Un tiesneši tiesā Tev par labu, ja esi čīkstulis.” Šajā sērijā spriedze situsi augstu vilni, jo pēc sērijas pirmā mača Milseps ”Wizards” vienības darbības nosauca kā no MMA.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Sērijas trešajā mačā Atlantas “Hawks” savu skatītāju priekšā ar 116:98 (38:20, 26:26, 26:21, 26:31) pārspēja Vašingtonas “Wizards”, taču sērijā ar 2-1 vadībā ir ASV galvaspilsētas klubs. “Hawks” rindās ar 29 punktiem un 14 atlēkušajām bumbām atzīmējās Pols Milseps, bet Vašingtonas komandu no zaudējuma neglāba Džona Vola 29 punkti.

Video

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl