Komentāri

Viena no turnīra favorītēm Spānija šajā turnīrā izcīnīja jau astoto uzvaru un ar 91:80 salauza Serbijas pretestību. Vēl ceturtās ceturtdaļas vidū spānietes bija vadībā vien ar 77:76, bet dueļa beigās nodrošināja kārtējo uzvaru.

Spānijas labā ar 25 punktiem un astoņām bumbām zem groziem izcēlās Alva Torrensa, 20 punktus iemeta Laura Nikolsa, bet pa 15 punktiem bija Annai Krusai un Astū Ndūrai, kura arī savāca 15 bumbas zem groziem. Savukārt Serbijai ar 17 punktiem un astoņām atlēkušajām bumbām izcēlās Sonja Petroviča.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Līdz ar to pēc četrām kārtām līdere F grupā ar četriem panākumiem ir Spānija, bet ar trim uzvarām seko Krievija. Divas uzvaras ir Serbijai un Lietuvai, pie viena panākuma tikusi Slovākija, bet Horvātija otrajā posmā cīnās bez panākumiem un jau zaudējusi cerības uz ceturtdaļfināla sasniegšanu.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl