Spānija grauj Čehiju; Belinelli kaldina Itālijas uzvaru pār Ukrainu

2015.gada Eiropas čempione basketbolā un šī gada turnīra favorīte Spānija sestdien C apakšgrupas spēlē ar 93:56 (33:14, 23:9, 20:15, 17:18) sagrāva Čehiju. Tikmēr B apakšgrupā Itālija Telavivā ar 78:66 (16:19, 27:14, 16:15, 19:18) apspēlēja Ukrainu.

Spāņi pirmo puslaiku uzvarēja ar 33 punktu pārsvaru, atlikušajās 20 minūtēs čehiem neatstājot nekādas cerības uz pozitīvu rezultātu.
Spānijas izlases uzvaru ar 26 punktiem un astoņām atlēkušajām bumbām kaldināja Po Gasols, kurš ir Dāvja Bertāna komandas biedrs Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandā Sanantonio “Spurs”.
Tikmēr čehiem vienīgais desmit punktu robežu pārsniedza Martins Krīžs, kuram 11 punkti.
Savukārt Telavivas mačā, ukraiņi pirmajā puslaikā bija iekrājuši piecu punktu pārsvaru, taču lielajā pārtraukumā ar desmit punktu handikapu devās jau itāļi. Ceturtajā ceturtdaļā itāļu pārsvars saruka līdz četriem punktiem, taču viņiem izdevās nosargāt vadību un uzvarēt ar 78:66.
Itālijas uzvaru ar 26 punktiem kaldināja “Hawks” basketbolists Marko Belinelli, bet ukraiņiem 21 punktu guva Artjoms Pustovijs.

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.