Šneps: katru čempionāta dienu Rīgā būs vismaz 4000 igauņu un tikpat lietuviešu

0 Komentāru
Šneps: katru čempionāta dienu Rīgā būs vismaz 4000 igauņu un tikpat lietuviešu
Foto: EKRĀNUZŅĒMUMS

  Jau rīt ar spēli pret Beļģijas komandu Latvijas vīriešu basketbola izlase sāks piedalīšanos Eiropas čempionātā. Nākamajās spēlēs mūsu basketbolisti tiksies ar Lietuvas, Čehijas, Ukrainas un Igaunijas komandām.

Piektdien intervijā LNT Latvijas Basketbola savienības ģenerālsekretārs Edgars Šneps pastāstīja, ka visas komandas jau ieradušās Rīgā un aizvadījušas pirmos treniņus.

Igaunijas un Lietuvas izlasi katru dienu atbalstīs vismaz 4000 līdzjutēju no katras valsts. Katrā ziņā Rīgā posmā starp arēnu un Vecrīgu būs daudz cilvēku, kuri runās dažādās valodās, būs jautri un interesanti.

Runājot par Latvijas izlasi, Šneps teica, ka treneri un spēlētāji ir labi pastrādājuši, īstenojuši plānoto darba apjomu. Galvenais, lai pēc katras spēles varētu teikt, ka esam izdarījuši visu, ko varējām izdarīt.

Lai cik tāls un grūts šķistu sapnis par Olimpiskajām spēlēm, Latvijas izlase noteikti centīsies nokļūt Riodežaneiro. Pirmais solis ir iekļūt starp septiņām labākajām Eiropas komandām, kas nākamajā vasarā ļautu piedalīties olimpiskajā kvalifikācijas turnīrā.

0 Komentāru