Šneps: katru čempionāta dienu Rīgā būs vismaz 4000 igauņu un tikpat lietuviešu

Komentāri

  Jau rīt ar spēli pret Beļģijas komandu Latvijas vīriešu basketbola izlase sāks piedalīšanos Eiropas čempionātā. Nākamajās spēlēs mūsu basketbolisti tiksies ar Lietuvas, Čehijas, Ukrainas un Igaunijas komandām.

Piektdien intervijā LNT Latvijas Basketbola savienības ģenerālsekretārs Edgars Šneps pastāstīja, ka visas komandas jau ieradušās Rīgā un aizvadījušas pirmos treniņus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Igaunijas un Lietuvas izlasi katru dienu atbalstīs vismaz 4000 līdzjutēju no katras valsts. Katrā ziņā Rīgā posmā starp arēnu un Vecrīgu būs daudz cilvēku, kuri runās dažādās valodās, būs jautri un interesanti.

Runājot par Latvijas izlasi, Šneps teica, ka treneri un spēlētāji ir labi pastrādājuši, īstenojuši plānoto darba apjomu. Galvenais, lai pēc katras spēles varētu teikt, ka esam izdarījuši visu, ko varējām izdarīt.

Lai cik tāls un grūts šķistu sapnis par Olimpiskajām spēlēm, Latvijas izlase noteikti centīsies nokļūt Riodežaneiro. Pirmais solis ir iekļūt starp septiņām labākajām Eiropas komandām, kas nākamajā vasarā ļautu piedalīties olimpiskajā kvalifikācijas turnīrā.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl