Slovēnija sagrauj Islandi un turpina uzvaru gājienu
Autors: LETA/AFP

Slovēnijas vīriešu basketbola izlase Eiropas čempionāta A apakšgrupas mačā otrdien Helsinkos ar rezultātu 102:75 (23:25, 37:18, 21:16, 21:16) pārspēja Islandi, turnīru turpinot bez zaudējumiem.

Pirmajā ceturtdaļā islandieši turējās pretī spēcīgajiem pretiniekiem, dažbrīd pat izvirzoties vadībā, taču pirmo puslaiku slovēņi jau noslēdza ar 17 punktu pārsvaru. Trešajā ceturksnī slovēņu pārsvars sasniedza jau 30 punktus, bet pēc tam tika spēlēts nedaudz brīvāk, kas pretiniekiem ļāva nedaudz samazināt handikapu.

Slovēņiem ar 21 punktu izcēlās Gorans Dragičs, bet 15 punkti bija Jakam Blažičam.
Kamēr Islandei ar 18 punktiem palīdzēja Martins Hermansons.
A apakšgrupā līderpozīciju ar četrām uzvarām četrās spēlēs ieņem Slovēnija, pa divām uzvarām trijos mačos ir Francijai un Somijai, pa panākumam guvušas Polijai un Grieķijai, bet Islande cietusi četrus zaudējumus.

Šajā apakšgrupā vēlāk otrdien plkst.16.30 tiksies Francija un Polija, bet plkst.20 maču aizvadīs mājinieki somi un grieķi.