Komentāri
Slavenības, izklaides, konkursi un basketbols tradicionālajā “Krastu mačā”
Foto: LETA

Rīgas svētku un Rīgas brīvostas svētku ietvaros laukumā pie Kongresu nama sestdien un svētdien notiek jau astotais diennakts basketbola turnīrs “Krastu mačs” – viens no vērienīgākajiem galvaspilsētas svētku notikumiem.

Ginesa rekorda vērtās diennakts basketbola spēles, kur sacenšas Daugavas labā un kreisā krasta iedzīvotāji, rezultāts patlaban ir 4:3 par labu Daugavas kreisajam krastam jeb Pārdaugavai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kādreizējais Latvijas basketbola izlases saspēles vadītājs Kristaps Valters, kurš šogad lika punktu savai karjerai un pirms mēneša kļuva par “Valmiera”/ORDO galveno treneri, uzvarējis diennakts basketbola turnīra “Krastu mačs” tālmetienu konkursā.

Tikmēr pēc smagas kājas traumas izārstēšanas atgriezās Kristaps Dārgais, kurš gan nesasniedza “slam-dunk” konkursa finālu, kurā triumfēja lietuvietis Gedimins Žitlinsks.

Valters, kurš arī basketbolista karjeras laikā priecēja ar precīziem trejačiem, tālmetienu konkursa finālā tika pie 22 punktiem.

Otro vietu ar 20 punktiem ieņēma “Ventspils” uzbrucējs Māris Gulbis, kurš šajā konkursā triumfēja pērn. Tikmēr trešais ar 19 punktiem bija Kristaps Ivanovs, kurš bija ieguvis “Ghetto Games” strītbola turnīrā Grīziņkalnā izspēlēto ielūgumu uz konkursu.

Tikmēr “slam-dunk” konkursā pirmo vietu izcīnīja Žitlinsks, kurš finālā pārspēja rēzeknieti Renāru Bulduru un amerikāni Duglasu Andersonu.

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl