Komentāri

Jau rīt, tiešām jau rīt sākas lielie basketbola svētki, kad Arēnā Rīga un pie TV ekrāniem pulcēsies basketbola spēles cienītāji! Un ir jau arī iemesls – Eiropas čempionāts notiks Rīgā, un spēlēs mūsu vīru izlase. Skaties.lv varēsi skatīties spēļu tiešraides un pēcspēles ekspertu komentārus, bet sporta pārraide Skaties.lv kulmināciju sasniegs, Jānim Skutelim vadot Reāli nopietno basketbola studiju!

Atskatīties uz basketbola spēli Jānis Skutelis aicinās kopā ar studijas viesiem no Arēnas Rīga – būs reāli nopietna analīze, vērojumi, komentāri – kāpēc uzvarējām, kas interesants notika spēles laikā. Vārdu sakot, tevi un citus Skaties.lv lasītājus gaida reāli nopietna basketbola studija ar Jāni Skuteli.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Skaties.lv rādīs ne tikai sporta spēles un ekspertu komentārus, bet arī to, kas parasti paliek nepastāstīts un neparādīts, un darīs to īpašā Skaties.lv sporta korespondente Sabīne savā autorraidījumā Sabīnes bumbas.

Nepalaid garām!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl