Skuteļa studija: Latvijas fani kaujinieciski noskaņoti

Komentāri

Pēc Latvijas uzvaras Jānis Skutelis savā raidījumā Reāli nopietna basketbola studija ar viesiem vērtēja, kādi ir Latvijas un Beļģijas fani.

Beļģu fani basketbola spēlē bija vien ”saujiņa”.  Viens no beļģu faniem to skaidroja šādi: atbraukt uz Latviju esot ārkārtīgi dārgi. Skutelis pēc šādas beļģu fanu atklāsmes atzina, ka nebija zinājis, ka Beļģija ir tik nabadzīga valsts.

Vakardienas spēle bija labs treniņš mūsu basketbola faniem, jo šodien spēle pret Lietuvu, bet Rīgā ieradušies tūkstošiem kaimiņzemes fanu! Jāsaka, Latvijas fani izskatās patiesi kaujinieciski noskaņoti, un tas palīdzēs šodienas spēlē pret Lietuvas basketbola izlasi, kuras fani, kā zināms, skaļuma ziņā ne par ”kapeiciņu”  neatpaliek no mūsējiem.

Video

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl