Skandalozais un slavenais Bārklijs: Porziņģis ir kaut kas neticams

Pievienot komentāru
Skandalozais un slavenais Bārklijs: Porziņģis ir kaut kas neticams
Foto: AFP/Scanpix

NBA komandas Ņujorkas Knicks talantīgā latviešu spēlētāja Kristapa Porziņģa sniegums ir pārsteidzis skandalozo un slaveno Čārlzu Bārkliju, medijiem atklāja bijusī NBA zvaigzne.

“Viņš ir neticams. Turpināšu sekot līdzi Porziņģa spēlei,” telefonintervijā kanālam TNT teica Bārklijs, minot Porziņģi kā patlaban reālāko kandidātu uz gada debitanta titulu. “Viņš mani noteikti ir pārsteidzis.”

Tomēr Bārklijs nav pārsteigts par Knicks šīs sezonas salīdzinoši labo sniegumu. Jau pirms sezonas viņš medijiem teica, ka Ņujorkas klubs var sasniegt izslēgšanas spēles, bet šonedēļ Bārklijs to uzsvēra vēlreiz. Tiesa, pirms sezonas viņš neparedzēja, ka latvietim jau tagad būs nozīmīga loma Knicks vienībā.

FOTO: Kristaps Porziņģis starp NBA superzvaigznēm

“Kas man viņā ļoti patīk, tā ir viņa psiholoģiskā noturība. Veids, kā uz viņu ūjināja drafta laikā, patiešām var ietekmēt tādu jaunu spēlētāju. Viņa uzvedība ir atstājusi iespaidu arī uz mani,” teica Bārklijs.

Bijusī NBA zvaigzne arī uzskata, ka Porziņģis var palīdzēt Knicks līderim Karmelo Entonijam uzlabot sniegumu. “Jo vairāk spēcīgi komandas biedri ir basketbolistam, jo vieglāki mači paliek. Tāpat šeit jānoņem cepure Entonija priekšā, jo viņš patiešām mēģina iespēlēties sistēmā. Ir daudz labāk, jo Porziņģis viņam dod daudz vietas, kur spēlēt. Tas ir daudz labāk pašam Entonijam. Porziņģim jāmēģina vairāk spēlēt uz ārpusi, kas dotu vairāk vietas Entonijam,” uzsvēra Bārklijs.

VIDEO: Kristapa Porziņģa iespaidīgie bumbas triecieni grozā no augšas