Skandalozais Kambala šokē “Kalev/Kramo” un pieliek treknu punktu karjerai ar 20 punktiem

1 komentārs
ROMĀNS KOKŠAROVS, F64

Vakar notikušajā Latvijas un Igaunijas apvienotajā basketbola līgas spēlē “Jūrmala/Betsafe” piekāpās “Kalev/Kramo” ar 66:78. Vēsturē mačs paliks kā atvadu spēle leģendārajam Kasparam Kambalam.

40 gadus vecais basketbolists, kurš pēc ilgāka pārtraukuma atgriezās laukumā, lai svinīgi noslēgtu karjeru, Jūrmalā pārsteidza gan fanus, gan arī “Kalev/Kramo” aizsardzību.

Kambala laukumā atradās nepilnas 20 minūtes, kuru laikā guva 20 punktus, pārliecinoši kļūstot par rezultatīvāko spēlētāju komandā, savāca sešas atlēkušās bumbas, kā arī bloķēja pretinieku metienu.

Tikmēr “Kalev/Kramo” rindās 16 punkti Janari Joesāram, taču laukumā nedevās rupeklis Luiss. Līgas kopvērtējumā abas komandas ir blakus – “Kalev/Kramo” trešā vieta, “Jūrmala/Betsafe” ceturtā.