Skandalozais basketbolists Rodmens atkal ”iekūlies ķezā”

Komentāri
Skandalozais basketbolists Rodmens atkal ”iekūlies ķezā”
Foto: REUTERS/SCANPIX

Bijusī basketbola zvaigzne Deniss Rodmens apsūdzēts par aizmukšanu no avārijas vietas un citiem likumpārkāpumiem, pirmdien paziņoja prokuratūra.

Šobrīd 55 gadus vecais Rodmens šā gada jūlijā izraisīja ceļu satiksmes negadījumu, iebraucot citā spēkratā, un rezultātā tā vadītājs ietriecās sienā. Tiesa, Rodmens pameta notikuma vietu, neapmainoties ar kontaktinformāciju ar sadauzītā auto vadītāju.

Rodmenam izvirzīta apsūdzība par avārijas izraisīšanu, avārijas notikuma vietas pamešanu, nepatiesas informācijas sniegšanu policijai un spēkrata vadīšanu ar nederīgu autovadītāja apliecību. Par šādiem pārkāpumiem Rodmenam maksimāli var piespriest divu gadu cietumsodu. Skandalozais Rodmens savas dzīves laikā bieži iekūlies dažādās nepatikšanās. Rodmens vairākkārt ir apsūdzēts par vardarbību ģimenē, braukšanu dzērumā un auto vadīšanu bez autovadītāja apliecības, iejaukšanos policijas izmeklēšanā, sabiedriskā miera traucēšanu un citiem pārkāpumiem.

Tāpat Rodmens bieži viesojas pie Ziemeļkorejas līdera Kima Čenuna, bet pērn viņš pauda atbalstu jaunievēlētajam ASV prezidentam Donaldam Trampam. Rodmens piecas reizes tika kronēts par Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) čempionu, trīs reizes paveicot to kopā ar Čikāgas Bulls komandu, bet divas reizes ar Detroitas Pistons. Tāpat viņš karjeras laikā pārstāvēja arī Sanantonio Spurs. 2011.gadā Rodmens tika uzņemts NBA Slavas zālē.

Lasi vēl