Siliņa Grissin Bon atkal nonāk iedzinējos Itālijas čempionāta finālsērijā

Latviešu basketbolista Ojāra Siliņa pārstāvētā Redžio di Emīlijas Grissin Bon komanda sestdien atkal nonāca iedzinējos Itālijas A sērijas izslēgšanas turnīra finālsērijā.

Fināla piektajā spēlē Grissin Bon izbraukumā ar 73:97 (8:29, 23:23, 29:22, 13:23) piekāpās Milānas EA7 Emporio Armani komandai, sērijā līdz četrām uzvarām nonākot iedzinējos ar 2-3.
Grissin Bon vienībai bija katastrofāls mača sākums, jo Milānas klubs otrās ceturtdaļas sākumā atradās vadībā ar 23 punktiem (31:8). Redžio di Emīlijas basketbolisti gan atguvās, izlīdzinot cīņas gaitu, taču lielajā pārtraukumā mājinieki tik un tā devās ar 21 punkta handikapu – 52:31. Tiesa, Grissin Bon padevās lielisks otrā puslaika sākums, kas trešās ceturtdaļas viducī ļāva pietuvoties līdz tikai desmit punktu atstatumam (54:64). Lai arī EA7 Emporio Armani stipri tālāk vairs neatrāvās, viesi no Redžio di Emīlijas viņus nepanāca.
Siliņš šajā mačā nospēlēja 15 minūtes, kuru laikā viņš guva trīs punktus. Latvietis iemeta vienu no diviem divpunktniekiem un vienu no diviem “sodiņiem”, bet abi viņa tālmetieni lidoja grozam secen. Tāpat Siliņa rēķinā divas atlēkušās bumbas, viena rezultatīva piespēle, viens izprovocēts noteikumu pārkāpums un viens efektivitātes punkts.