Komentāri
Sieviešu valstsvienība: starp kandidātēm arī Jēkabsone, Baško un Tamane
Foto: eurobasketwomen2015.com

Latvijas sieviešu basketbola valstsvienības galvenais treneris Mārtiņš Zībarts nosaucis 20 spēlētājas, kuras pieteiktas 2017. gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra pirmajai spēlei ar Lietuvas izlasi (21. novembrī Rīgā).

Treniņnometne sāksies 16. novembrī, uz to uzaicināmo spēlētāju skaits un saraksts tiks precizēts novembra sākumā. Kvalifikācijas turnīra grupā Latvijas komandas pretinieces būs Lietuvas un Slovēnijas basketbolistes. Finālturnīram kvalificēsies grupas uzvarētājas un sešas no deviņām otro vietu ieguvējām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kandidātu sarakstā iekļautas:

aizsardzības spēlētājas – Anete Jēkabsone-Žogota (Kurskas Dinamo, Krievija), Anda Eibele, Ieva Krastiņa, Liene Priede, Kate Aizsila, Baiba Eglīte (visas TTT Rīga), Elīna Babkina (bez kluba);

uzbrucējas – Gunta Baško-Melnbārde (Basket Landes, Francija), Dita Rozenberga (Charleroi, Beļģija), Dita Liepkalne (Mann Filter, Spānija), Sabīne Niedola (TV Saarlouis Royal (Vācija);

centra spēlētājas – Anete Šteinberga (Vologdas Chevakata, Krievija), Aija Putniņa (Nantes Reze, Francija), Kristīne Vītola (Perfumerias Avenida, Spānija), Zane Tamane (Canik Bld, Turcija), Aija Brumermane (Widzew, Polija), Ieva Kūlīte, Zenta Meļņika, Rūta Veidere, Digna Strautmane (visas TTT Rīga).

Galvenajam trenerim Mārtiņam Zībartam darbā palīdzēs Aigars Nerips, Artūrs Visockis-Rubenis un fiziskās sagatavotības treneris Ēriks Visockis.

Latvijas komandai pirmā spēle 21. novembrī Rīgā: Latvija – Lietuva. Nākamās spēles: 2016. gada 20. februārī Slovēnija – Latvija, 24. februārī Lietuva – Latvija, 23. novembrī Latvija – Slovēnija.

EuroBasket 2017 kvalifikācijas turnīra grupas:

A grupa: Lietuva, Latvija, Slovēnija

B grupa: Francija, Horvātija, Igaunija, Nīderlande

C grupa: Melnkalne, Itālija, Lielbritānija, Albānija

D grupa: Serbija, Ukraina, Vācija, Luksemburga

E grupa: Slovākija, Ungārija, Portugāle, Islande

F grupa: Krievija, Grieķija, Bulgārija, Šveice

G grupa: Baltkrievija, Polija, Beļģija

H grupa: Turcija, Rumānija, Izraēla, Bosnija un Hercegovina

I grupa: Spānija, Zviedrija, Somija

Spēles notiks 2015. gada 21. un 25. novembrī, kā arī 2016. gada 20. un 24. februārī, 19. un 23. novembrī. Finālturnīram kvalificēsies 9 grupu uzvarētājas un 6 labākās otro vietu ieguvējas (salīdzinot komandu bilanci dažādās grupās, tiks ņemti vērā tikai tie rezultāti, kas sasniegti spēlēs ar 1. un 3. vietas ieguvējām).

Finālturnīrs notiks 2017. gada jūnijā Čehijā (Prāgā un Hradeckralovā) un risināsies pēc jaunas sistēmas, kas savulaik izmantota vīriešu čempionātos un pērn sieviešu Pasaules kausa izcīņā. 1. posmā – turnīri 4 grupās, uzvarētājas kvalificējas ceturtdaļfinālam. 2. posmā – grupu otro un trešo vietu ieguvējas izspēlē astotdaļfināla mačus. 3. posmā – ceturtdaļfināli, pusfināli un finālspēles.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl