Sēru vēsts! Treniņa laikā Maķedonijā miris amerikāņu basketbolists Mūrs

Pievienot komentāru
Sēru vēsts! Treniņa laikā Maķedonijā miris amerikāņu basketbolists Mūrs
Foto: chicagotribune.com ()

Aizvadot treniņu Maķedonijas kluba Ohridas AV sastāvā, otrdien miris amerikāņu basketbolists Kamerons Mūrs.

Mūrs, kuram bija tikai 25 gadi, saļimis neilgi pēc treniņa sākuma un steigšus aizvests uz slimnīcu, taču sportists dzīvību zaudējis jau ceļā.

Tiek vēstīts, ka Mūrs miris sirdsdarbības problēmu dēļ. Mūrs, kurš spēlēja uzbrucēja pozīcijā, Maķedonijas vienībai pievienojās vien šonedēļ, otrdien klubā aizvadīja vien savu pirmo treniņu.

“Šī ir traģēdija. Nepaspējām pat Mūru pienācīgi iepazīt,” izteicās AV kluba pārstāvis Ivo Markoskis. “Ohridā viņš bija tikai 24 stundas, bet pēc ierašanās ļāvām viņam atpūsties. Traģēdija notika sportista pašā pirmajā treniņā.”

Kā pastāstīja Markoskis, Mūrs ar klubu bija noslēdzis pārbaudes līgumu, turklāt vēl nebija pilnībā izgājis medicīniskās pārbaudes. Pēc to iziešanas ar spēlētāju būtu noslēgts pilnvērtīgs kontrakts.

Pēc koledžas absolvēšanas Mūrs 2012.gadā piedalījās Nacionālās basketbola asociācijas kluba Losandželosas Clippers treniņnometnē, taču līgumu neizpelnījās. Pēc tam viņš sāka karjeru Eiropā, pievienojoties Ukrainas komandai Zaporožjes Ferro-ZNTU, bet 2013. un 2014.gadā viņš spēlēja Itālijā.