Komentāri

Pie uzvaras Ungārijā un Rumānijā notiekošā Eiropas čempionāta basketbolā sievietēm otrā posma spēlē ceturtdien tika Serbija, kas mača izskaņā izrāva uzvaru pār Slovākiju. Serbija F apakšgrupas mačā bija pārāka ar 76:74.

Abas komandas savā starpā aizvadīja līdzvērtīgu un spraigu spēkošanos, bet, sākoties pēdējai pamatlaika minūtei, Slovākija bija vadībā ar 72:71. Tiesa, 19 sekundes līdz pamatlaika beigām Nevena Jovanoviča realizēja tālmetienu, vadībā jau izvirzot serbietes. Septiņas sekundes vēlāk pieredzējusī slovākiete Zuzanna Žirkova iemeta divus soda metienus un panāca neizšķirtu. Tomēr pēdējais vārds šajā cīņā piederēja Serbijai, jo tās labā trīs sekundes pirms pamatlaika beigām divus punktus guva Sonja Petroviča.

Tieši Petroviča ar 15 punktiem bija Serbijas valstsvienības rezultatīvākā basketboliste, kamēr Slovākijas labā ar 23 punktiem izcēlās naturalizētā amerikāniete Kristija Tolivere.

Šīs grupas kopvērtējuma vadībā ar diviem panākumiem divos mačos atrodas Krievija un Spānija, bet divas uzvaras trīs cīņās ir Serbijai. Viena uzvara tikmēr ir Slovākijas rēķinā, bet Lietuva un Horvātija otrajā posmā pagaidām cīnās bez panākumiem. F apakšgrupā spēlē pirmā posma C un D grupu labākās vienības.

Lasi vēl