Komentāri
Serbija viegli tiek galā ar Lielbritāniju un turpina cīņu par pirmo vietu D grupā

Serbijas vīriešu basketbola izlase Eiropas čempionāta mačā otrdien droši pārspēja Lielbritāniju, kamēr Francija tikai ceturtajā ceturtdaļā izbēga no vēl viena pārsteidzoša zaudējuma šajās meistarsacīkstēs, uzvarot Poliju.

Serbi D apakšgrupas mačā svinēja uzvaru ar rezultātu 82:68 (25:14, 22:24, 18:17, 17:13), sperot soli pretim triumfam grupā.
Pirmajā puslaikā serbu pārsvars svārstījās desmit punktu robežās, bet otrajā spēles daļā šā mača favorītei Serbijai bija jau drošāks handikaps, kuru izdevās saglabāt līdz finālsvilpei un svinēt uzvaru.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Serbijas izlases rindās rezultatīvākais ar 18 punktiem, septiņām atlēkušajām bumbām un septiņām rezultatīvām piespēlēm bija Bogdans Bogdanovičs.
Savukārt Lielbritānijas izlasē ar 17 punktiem atzīmējās Tedijs Okerīfors.

D apakšgrupā tagad Serbijai, Latvijai un Krievijai ir pa trim uzvarām četrās spēlēs, taču serbiem ir labāka bilance savstarpējos mačos. Tikmēr Turcijai un Beļģijai pa vienai uzvarai, kamēr Lielbritānijai – trīs neveiksmes trijos mačos.

Pēdējā kārtā ceturtdien Latvija tiksies ar Turciju, kamēr Serbijai pretim stāsies Beļģija, bet Krievijai – Lielbritānija.

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam ”Samsung Galaxy Dream Chef”; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam „Samsung Galaxy Dream Chef“; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Sākot ar 19. septembri, septiņu nedēļu garumā pie skatītājiem nonāks aizraujošais kulinārijas šovs ”Samsung Galaxy Dream Chef”, kurā par Baltijas labākā jaunā pavāra titulu, vērtīgu naudas balvu un iespēju stažēties pie profesionāļiem sacentīsies 12 jaunieši no Baltijas valstīm – tostarp arī četri no Latvijas. Lai sākas aizraujošā cīņa!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot! 2

D vitamīnu mūsu organisms ražo pats – ar ādas palīdzību. Tādējādi mūsu āda kļūst par dziedzeri, endokrīnu orgānu. D vitamīns jeb, kā skaisti varam nosaukt, saules hormons ir neatsverams ne tikai kaulu, bet gandrīz visu orgānu veselības uzturēšanā. D vitamīna pietiekamībai vai trūkumam ir liela nozīme gandrīz visu hronisku slimību attīstībā.

Lasi vēl