Serbija viegli tiek galā ar Lielbritāniju un turpina cīņu par pirmo vietu D grupā

Serbijas vīriešu basketbola izlase Eiropas čempionāta mačā otrdien droši pārspēja Lielbritāniju, kamēr Francija tikai ceturtajā ceturtdaļā izbēga no vēl viena pārsteidzoša zaudējuma šajās meistarsacīkstēs, uzvarot Poliju.

Serbi D apakšgrupas mačā svinēja uzvaru ar rezultātu 82:68 (25:14, 22:24, 18:17, 17:13), sperot soli pretim triumfam grupā.
Pirmajā puslaikā serbu pārsvars svārstījās desmit punktu robežās, bet otrajā spēles daļā šā mača favorītei Serbijai bija jau drošāks handikaps, kuru izdevās saglabāt līdz finālsvilpei un svinēt uzvaru.

Serbijas izlases rindās rezultatīvākais ar 18 punktiem, septiņām atlēkušajām bumbām un septiņām rezultatīvām piespēlēm bija Bogdans Bogdanovičs.
Savukārt Lielbritānijas izlasē ar 17 punktiem atzīmējās Tedijs Okerīfors.

D apakšgrupā tagad Serbijai, Latvijai un Krievijai ir pa trim uzvarām četrās spēlēs, taču serbiem ir labāka bilance savstarpējos mačos. Tikmēr Turcijai un Beļģijai pa vienai uzvarai, kamēr Lielbritānijai – trīs neveiksmes trijos mačos.

Pēdējā kārtā ceturtdien Latvija tiksies ar Turciju, kamēr Serbijai pretim stāsies Beļģija, bet Krievijai – Lielbritānija.