Sanantonio “Spurs” paliek bez daiļavām! Bertāna pārstāvētais klubs atsakās no karsējmeitenēm

Pievienot komentāru
Sanantonio “Spurs” paliek bez daiļavām! Bertāna pārstāvētais klubs atsakās no karsējmeitenēm

NBA komanda Sanantonio “Spurs”, kuru pārstāv Latvijas basketbolists Dāvis Bertāns, atteikusies turpmāk izmantot karsējmeitenes. Tādējādi šis titulētais klubs kļuvis par pirmo līgā, kas pieņēmis šādu lēmumu.

Līdz šim visām NBA komandām bija sava sieviešu deju grupa, kas ar saviem priekšnesumiem priecēja skatītājus starplaikos, taču no nākamās sezonas “Spurs” būs vienīgais klubs līgā, kam nebūs karsējmeiteņu grupas.

“Spurs” paziņojumā teikts, ka “Silver Dancers” grupu, kura tika dibināta 1991.gadā, nomainīs unikāli un ģimenēm draudzīgi priekšnesumi. Plašākus komentārus, kādēļ klubs pieņēmis šādu lēmumu, tā pārstāvji nav snieguši.

Tikmēr “Silver Dancers” īpašniece Rozelīna Džonsa laikrakstam “Washington Post” izteicās, ka NBA ir ļoti konservatīvs tirgus un nepiekrita, ka “Silver Dancers” būtu ģimenēm nedraudzīga.

“NBA komandas vienmēr ir uztraukušās par meiteņu izskatu,” stāstīja Džonsa. “Nekad neesmu redzējusi tādu izmisumu no komandas. Visas meitenes ir profesionāles un viņas zina noteikumus. Viņas ir darījušas ļoti daudz “Spurs” labā , piedaloties arī dažādās labdarības aktivitātēs. Šobrīd man nav viegli to pieņemt.”

Šosezon regulārajā čempionātā “Spurs” ar 47 uzvarām 82 spēlēs palika septītā Rietumu konferences kopvērtējuma tabulā, bet izslēgšanas spēlēs izstājās jau pirmajā kārtā, pārliecinoši ar 1-4 zaudējot Goldensteitas “Warriors”

Savukārt Bertāns regulārā čempionāta 77 spēlēs vidēji laukumā pavadīja 14,1 minūti, gūstot 5,9 punktus spēlē, izcīnot vidēji divas atlēkušās bumbas mačā un izdarot vienu piespēli. No spēles viņš uzbruka ar 44% precizitāti, bet no tālmetienu līnijas realizēja 37,3% metienu.