Komentāri

Sestdien un svētdien Rīgas centrā pie Brīvības pieminekļa notiks ceturtais Latvijas čempionāts 3×3 basketbolā, kas iekļauts tradicionālajā FIBA EuroTour kalendārā, kā arī Eiropas U-18 čempionāta kvalifikācijas turnīrs meiteņu un puišu komandām. Sacensības notiks deviņās vecuma grupās.

Sestdien, 1. augustā, spēlēs U-13 grupas meitenes un puiši, U-15 grupas meitenes un puiši, kā arī Tautas klase.Vakarā – orientējoši no plkst. 21.30 līdz 22.30 – notiks Subway slam dunk konkurss, kurā ar pazīstamajiem ārzemju dankeriem Rafālu Lipinski (Lipek) unDmitriju Krivenko (Smoove) konkurēs Latvijas otrās izlases dalībnieks Endrū Šmits, šo sacensību uzvarētājs 2013.gadā Ivars Rihards Žvīgurs, kā arī Renārs Bulderis un Raitis Freibergs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Svētdien, 2. augustā, spēlēs U-11 un U-17 grupas puiši, sieviešu komandas, kā arī PRO grupas komandas, kuras cīnīsies par galveno balvu – ceļazīmi uz starptautisko turnīru Lugano Challanger 8. augustā (ceļš un dzīvošanas izdevumi apmaksāti). PRO grupā pieteikušās 16 komandas, tai skaitā viesi no Igaunijas, Krievijas, Lietuvas un Zviedrijas. Populāri spēlētāji sacentīsies konkursā Sportland Zelta roka.

Katras grupas pirmās trīs vietas saņems diplomus un medaļas, kā arī balvas no atbalstītājiem. Katrs dalībnieks, reģistrējoties spēļu dienā, saņems 3×3 reversos spēļu kreklus (ar tiem jāspēlē visās turnīra spēles), ūdeni un ielūgumu uz kādu Eiropas čempionāta spēlēm Arēnā Rīga.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl