Komentāri

Ikvienam ir zināms interneta slavenākais kaķis Grumpy cat jeb Īgnais runcis. Kā izrādās, arī Rīgā notiekošajā Eiropas čempionātā basketbolā ir tādi, ar kuriem joki mazi, un tie ir apsargi. Viņiem jāuzmana, lai viss notiktu pēc plāna, arēnā būtu kārtība un kāds nemēģinātu uz spēli “iešmaukt” bez biļetes.

Reizēm gan apsardzes personālam nākas pieņemt arī kādus ne pārāk patīkamus lēmumus, piemēram, neielaist līdzjutējus spēļu norises vietā par spīti tam, ka ārā līst lietus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Sabīnes uzrunātie basketbola fani gan ir saprotoši un respektē iekšējās kārtības noteikumus. Mazs lietutiņš nespēj sabojāt viņu pacilāto noskaņojumu pirms spēles.

Skaties video:

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl