Reperis un grāvēja Ātrs un bez žēlastības zvaigzne Ja Rule aizstāv Porziņģi

Pievienot komentāru
Reperis un grāvēja Ātrs un bez žēlastības zvaigzne Ja Rule aizstāv Porziņģi
Foto: ITAR-TASS/SCANPIX

Ja kāds pašlaik nes Latvijas vārdu pasaulē, tad tas noteikti ir 216 centimetrus garais basketbolists Kristaps Porziņģis, kurš, nevienam negaidīti, savu pirmo NBA sezonu ir sācis vairāk nekā sekmīgi. Ņemot vērā, ka viņš nokļuvis tādā komandā kā Ņujorkas Knicks, ir jārēķinās, ka tiksi aprunāts arī superzvaigžņu vidū. Porziņģis ir paspējis ar savu vārdu pagozēties gan slavenajā Džimija Felona sarunu šovā, gan arī guvis aizstāvību no paša Ja Rule.

Reperis pat izteicās – Knicks rezultāti ir atkarīgi no tā, cik labi nospēlēs Porziņģis [We go as Porzingis goes – tulk. no angļu valodas, red.]. Protams, viņam oponēt metās ESPN basketbola apskatnieks, tautā ne pārāk mīlētais Stīvens A. Smits, kurš ir pazīstams ar saviem skarbajiem izteikumiem, tostarp arī par Porziņģi. Tieši viņš bija tas, kurš pievienojās sākotnējam viedoklim, ka Ņujorka ar savu ceturto drafta izvēli ir “aizšāvusi garām”, taču pēc tam, kad Kristaps bija pierādījis sevi laukumā, savas domas mainīja.

Foto: Kristapa Porziņģa pēdējais mačs (13 pt. + 7 atl. b.) pret Sacramento Kings

Video, kas meklējams zemāk, ir ieraksts no novembra sākuma, kad ESPN rādīja kārtējo First take raidījuma sēriju, kurā viesos tika aicināts Ja Rule, lai runātu par un ap NBA šo sezonu, kas tajā mirklī bija tik tikko iesākusies. Tas bija brīdis, kad Porziņģa rezultatīvākās spēlēs bija vēl tikai priekšā, taču jau tad repa zvaigzne prognozēja, ka tieši mūsu centra spēlētājs būs atslēgas cilvēks komandā. Pret ko asi iestājās jau pieminētais Smits, taču pēc laika viņš savas domas par mūsu zvaigzni mainīja.

Reperis arī prognozēja, ka Ņujorkas komanda šosezon pārsniegs viņu pirms tam bukmeikeru prognozēto rezultātu NBA regulārajā čempionātā – Knicks komandai paredz ne vairāk kā 35 uzvaras, taču viņš uzskata, ka tas pavisam noteikti tiks pārsteigts.

Video