Raimonds Elbakjans stāsta par gatavošanos ”Ghetto Kings of Air 2017” pasākumam

Komentāri

Pilnā sparā rit gatavošanās pasaules čempionātam bumbas triekšanā grozā no augšas – ”Ghetto Kings of Air 2017”, kurā piedalīsies deviņi labākie pasaules “dankeri”. Plašāk par šo vērienīgo notikumu stāstīja šā pasākuma organizētājs un ”Ghetto Games” līderis Raimonds Elbakjans.

Ciemojoties LNT studijā, rīta raidījumā ”900 sekundes”, Raimonds Elbakjans pastāstīja, kā notiek gatavošanās ”Ghetto Kings of Air 2017”, kur notiks vērienīgais pasākums un kādi dalībnieki cīnīsies par šo prestižo čempiona titulu!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl