Putniņai četri punkti un smags zaudējums FIBA Eirokausa kvalifikācijas spēlē

Latvijas basketboliste Aija Putniņa ceturtdien iemeta četrus punktus, bet viņas pārstāvētā Turcijas vienība Stambulas Universitāte cieta smagu zaudējumu FIBA Eirokausa kvalifikācijas kārtas pirmajā spēlē.

Stambulas Universitāte pretinieču laukumā ar rezultātu 53:82 (8:20, 5:22, 20:24, 20:16) piekāpās citam Stambulas klubam YDUBGD.

Putniņa šajā spēlē laukumā bija 26 minūtes un 19 sekundes, kuru laikā iemeta četrus punktus, realizējot vienu no trim divpunktu metieniem un divus no sešiem soda metieniem, bet aizmetot garām vienu tālmetienu. Viņas kontā arī piecas atlēkušās bumbas, divas kļūdas un piecas piezīmes, kā dēļ mačs noslēgts priekšlaicīgi.

Latvietes pārstāvētais klubs pirmajā puslaikā spēja iemest vien 13 punktus, kamēr pretinieces guva 42, tādējādi jau pirmajās divās ceturtdaļās izšķirot mača likteni.

Stambulas Universitātes rindās ar 16 punktiem izcēlās bosniete Saša Čadjo, bet pretiniecēm 20 punkti Endželikas Robinsones kontā.

Atbildes spēle pēc nedēļas notiks Stambulas Universitātes laukumā. Komanda, kura uzvarēs divu spēļu summā, iekļūs FIBA Eirokausa pamatturnīrā, kur spēlēs D apakšgrupā ar Grieķijas komandu Pireju Olympiacos, Slovākijas vienību Košices Good Angels un Ungārijas klubu Miškolcas Aluinvent DVTK.

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.