Puertoriko pieveic Angolu un tiek pie pirmā panākuma OS basketbola kvalifikācijā

Kārlis Komarovskis

Autors: Kārlis Komarovskis

Sporta žurnālists

Puertoriko basketbola izlase Serbijas galvaspilsētā Belgradā olimpisko spēļu kvalifikācijas turnīra mačā ar 91:81 pieveica Angolas izlasi. Uzvarētāju labā pa 18 punktiem iemeta Karloss Arrojo un Huans Hosē Barea.

Spēle abas komandas iesāka visai līdzīgi, un, noslēdzoties pirmajām desmit minūtēm, divu punktu pārsvars bija Puertoriko – 20:18. Turpinājumā Karloss Arrojo un Dž. Dž. Barea iekustināja Puertoriko uzbrukumu un pārtraukumā varēja doties ar 13 punktu pārsvaru – 46:33. 15 minūšu atpūta par sliktu nāca Angolas valstsvienībai, kas aizvadīja ļoti sliktu trešo ceturtdaļu, gūstot 19, bet ielaižot 33 punktus.Pēdējās desmit minūtēs angolieši gandrīz parūpējās par pārsteigumu – atspēlēja milzīgu deficītu un pietuvojās tikai līdz 1o punktu starpībai, tomēr ”šoks” izpalika. Puertoriko uzvarēja ar 91:81.

Uzvarētājiem ap 18 punktiem sameta Karloss Arrojo un Huans Hosē Barea, kurš mača izskaņā iedzīvojās savainojumā. Tikmēr Angolas izlasē labākie uzbrukumā bija Karloss Morā un Redžijs Mūrs. Attiecīgi gūstot 21 un 17 punktu.