Komentāri
Porziņģim neliels savainojums, pagaidām neskaidra dalība NBA vasaras līgā
Foto: USA Today Sports/Scanpix

Ar ceturto numuru NBA jauno spēlētāju draftā izvēlētais latviešu talants Kristaps Porziņģis nelielas gūžas traumas dēļ nākamā mēneša vidū varētu izlaist gaidāmās Vasaras līgas sākumu, atklājis spēlētāja brālis Jānis Porziņģis.

Viesojoties radiostacijā ESPN 98.7 FM’s, Jānis Porziņģis atklāja, ka viņa brālis cīnās ar traumu, kas ietekmēja jau 22. jūnijā pirms drafta aizvadīto atrādīšanos pie Ņujorkas Knicks vienības. Tās iespaidā viņš pēdējās dienās nevar piedalīties treniņos. Vienībai plānots piedalīties Lasvegasas Vasaras līgā, kurā pirmo spēli aizvadīs 11. jūlijā, tiekoties ar Sanantonio Spurs komandu, ko plāno pārstāvēt cits latvietis Dairis Bertāns.

“Es nezinu. Es tiešām nezinu,” atbildēja Jānis Porziņģis, prognozējot, vai viņa brālis būs gatavs uz šī turnīra sākumu. “Vēlētos uzzināt atbildi uz šo jautājumu arī pats, tomēr tiešām nezinu. Skatīsimies.”

Kā zināms, pagājušajā nedēļā, atsaucoties uz neoficiālu informāciju, izdevums New York Daily News vēstīja, ka Knicks lielākā zvaigzne Karmelo Entonijs neesot apmierināts ar Porziņģa izvēlēšanos draftā. Vēlāk pats Entonijs savā Instagram profilā to noliedza, kādā komentārā nosaucot latvieti par “laupījumu” un paužot, ka nevar sagaidīt, kad redzēs viņu spēlējam.

Tagad Jānis Porziņģis atklājis, ka pēc šādas informācijas izskanēšanas Entonijs pats sazinājies ar latvieti. “Skaisti, ka šāda līmeņa spēlētājs var paveikt ko tādu.

Lasi vēl