Komentāri

Latvijas basketbola talants Kristaps Porziņģis vēl nav izlēmis, vai pievienosies Latvijas izlasei jūlijā Serbijā gaidāmajā olimpiskajā kvalifikācijas turnīrā, taču viņš neslēpj, ka vasaras lielāko daļu pavadīs Ņujorkā, gatavojoties nākamajai NBA sezonai.

Medijiem basketbolists vēl nevarēja atbildēt, vai viņš dosies palīgā Latvijas izlasei. “Vēlos lēmumu pieņemt pēc konsultācijām ar ģimeni. Protams, man ir jāieklausās arī komandas vadības vēlmēs. Nepārprotami es gribu pārstāvēt savu valsti un Latviju, taču man jāuzklausa arī cilvēki, kuru viedoklis ir svarīgs, tāpēc lēmumu par spēlēšanu izlasē vēl neesmu pieņēmis, jo tas jādara apdomīgi,” laikrakstam New York Post sacīja NBA debitants.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

FOTO: Porziņģa sezonas spilgtākie mirkļi

Porziņģis dalījās ar saviem šīs vasaras plāniem, kuru galvenais mērķis būs treniņi Knicks treneru uzraudzībā, lai uzlabotu spēka īpašības un savu meistarību kopumā. “Lielāko daļu starpsezonas es būšu Ņujorkā, lai strādātu,” latvieša teikto citē laikraksts Newsday. “Mums ir lieliski treneri, no kuriem mācīties, kas man šobrīd ir svarīgākais, jo īpaši manā pirmajā vasarā starp sezonām”.

“Ir ļoti daudz lietu, pie kurām man ir jāpiestrādā. Domāju, ka treneriem ir ļoti skaidras idejas, kā uzlabot manu sniegumu, tāpēc šī man būs svarīga vasara,” piebilda Porziņģis.

VIDEO: Kristaps Porziņģis darbībā

Šosezon latviešu basketbolists piedalījies 72 mačos, vidēji guvis 14,3 punktus, izcīnījis 7,3 atlēkušās bumbas un bloķējis 1,9 pretinieku metienus. Sezonas pirmajos trijos mēnešos viņš tika nosaukts par labāko debitantu Austrumu konferencē, tomēr iepriekšējos divos mēnešos viņš šo balvu vairs nav saņēmis.

Lasi vēl