2 komentāri
Porziņģis vai Dāvis Bertāns – izvēlas eksperti un tu! Kāds būtu ideālais Latvijas basketbola piecinieks?
Foto: USA TODAY SPORTS / AP / SCANPIX

Pirms nedēļas Valdis Valters raidījumā Overtime TV nosauca savu ideālo Latvijas izlases starta piecinieku. Tas mūs rosināja kopā ar vairāk kā 80 ekspertiem un visiem līdzjutējiem noskaidrot Lavijas visu laiku labāko basketbola piecinieku!

Lai izvēlētos piecus basketbolistus katrā no piecām pozīcijām, kurus piedāvāt balsošanai, Skaties.lv sporta redakcija talkā aicināja daudzu grāmatu autoru un basket.lv redaktoru Gunti Keiselu. Un tātad – gan ekspertiem, gan visiem basketbola līdzjutējiem piedāvājam izvēlēties vienu vienīgo, visu laiku labāko katras pozīcijas spēlētāju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Zemāk ikviens lasītājs un basketbola līdzjutējs atradīs mūsu izvēlētos piecus basketbolistus katrā no piecām pozīcijām. Apzināmies, ka ārpus 25 basketbolistiem palikuši ļoti meistarīgi un titulēti spēlētāji – ilggadējais VEF Kapteinis Raimonds Karnītis, olimpiskās sudraba medaļas ieguvējs Cezars Ozers, viens no rezutatīvākajiem EuroBasket 53 spēlētājiem Gunārs Siliņš, arī šobrīd Eirolīgā spēlējošie Dairis Bertāns un Jānis Strēlnieks… Tomēr ceram, ka kopā mums izdosies noskaidrot pienācīgu ideālo Latvijas basketbola piecinieku, bet katrs līdzjutējs savas domas var paust arī SkatiesSports Facebook lapā un Twitter kontā Twitter.com/SkatiesSports. Bet tagad laiks ķerties pie balsošanas!

Paldies visiem balsotājiem! Gan ekspertu, gan līdzjutēju balsojums tiks paziņots 19.decembra raidījumā Overtime TV un publicēts portālā Skaties.lv.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl