Porziņģis un Hornačeks pēc zaudējuma uzslavē “Knicks” komandas otrā plāna spēlētājus

0 Komentāru
Porziņģis un Hornačeks pēc zaudējuma uzslavē “Knicks” komandas otrā plāna spēlētājus
Foto: AFP/ SCANPIX ()

Latviešu basketbolists Kristaps Porziņģis no Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) kluba Ņujorkas “Knicks” un šīs vienības galvenais treneris Džefs Hornačeks pēc dramatiskā zaudējuma Atlantas “Hakws” uzslavēja vienības rezervistus.

au ziņoja, ka “Knicks” svētdien ar rezultātu 139:142 (37:30, 28:31, 16:22, 23:21, 9:9, 10:10, 7:7, 9:12) tikai ceturtajā pagarinājumā viesos piekāpās “Hawks” komandai. Piezīmju normas dēļ Porziņģis laukumu atstāja jau pusotru minūti pirms pamatlaika beigām.

“Visi “Knicks” basketbolisti laukumā atdeva no sevis 100%. Cīnījāmies, cik spējām. Man bija ļoti grūti atrasties uz rezervistu soliņa tik ilgi – četrus pagarinājumus un pašas pamatlaika beigas. Protams, no vienas puses tas bija izklaidējoši, tomēr no otras puses jutos nomākts, jo nevarēju doties laukumā un palīdzēt komandas biedriem,” pēc mača sacīja Porziņģis, kurš dueļa laikā guva 15 punktus.

Video

“Knicks” komandā spēli priekšlaicīgi kopumā pabeidza četri spēlētāji, tostarp 45 punktus guvušais Karmelo Entonijs un Žoakims Noā, turklāt savainojuma dēļ mačā nepiedalījās Deriks Rouzs.

“Karmelo vienmēr var realizēt ļoti svarīgus metienus. Tomēr mums ir arī vairāki citi basketbolisti, kuri var uzņemties iniciatīvu, kad viņš un Deriks [Rouzs] nevar spēlēt. To bija patīkami redzēt, taču mazliet pietrūka, lai arī turpinājām cīnīties,” komandu slavēja latvietis.

Arī Hornačeks pēc mača bija apmierināts ar “Knicks” basketbolistu cīņassparu un rezervistu devumu.

“Vairāki sākumsastāva spēlētāji bija jau sakrājuši piezīmju normu, bet rezervistu soliņš mūs turēja spēlē un deva mums iespēju uzvarēt,” uzsvēra speciālists.

Hornačeks arī uzslavēja “Knicks” komandas aizsardzību, kas bija arguments, kāpēc “Hawks” pie uzvaras netika ātrāk.

0 Komentāru