Porziņģis: Sporta zāle ir mana baznīca

Komentāri

Latviešu talants Kristaps Porziņģis Karību salās aizvadījis pirmo nelielo atvaļinājumu kā NBA komandas Ņujorkas Knicks spēlētājs, bet atzīst, ka cilvēku nerimstošās uzmanības dēļ tā arī nav izdevies atpūsties. Sportists arī piebilda, ka sporta zāle ir viņa baznīca.

Porziņģis šobrīd, iespējams, ir pats populārākais sportists Ņujorkā, tāpēc latvietis bijis priecīgs, kad otrdien atgriezās sporta zālē. “Šī ir mana baznīca,” teica latvietis. “Tāpēc atnācu, vienatnē veicu pāris metienu, pakustējos. Klusumā.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Man nebija daudz vietas,” Porziņģis izteicās trešdien, aizvadot pirmo oficiālo treniņu pēc Visu zvaigžņu spēles pārtraukuma. “Tur bija daudz cilvēku no Ņujorkas, kuri uzņēma daudz bilžu. Visur, kur izgāju, bija daudz autogrāfu mednieku, bilžu, un man tā arī nebija iespēju pilnībā atpūsties. Tomēr bija lietderīgi pavadīt laiku ar ģimeni.”

FOTO: Kristaps Porziņģis ”uguņo” NBA Uzlecošo zvaigžņu spēlē

Vien 20 gadus vecais Porziņģis atzīst, ka šajās vērtīgajās brīvdienās daudz ieguvis. “Šis man parādīja, ka vairs neesmu parasts cilvēks, jo daudzi mani atpazīst,” stāstīja latvietis, atzīstot, ka viņam jāmaina turpmākie plāni. “Es no tā nevaru noslēpties. Likās, ka aizbraukšu un neviens mani netraucēs, jo esmu brīvdienās, bet nē, tā nebija. Ar šo man būs jāsadzīvo visu turpmāko dzīvi.”

VIDEO: NBA Uzlecošo zvaigžņu spēles spilgtākie momenti

 

Lasi vēl