Pērnā gada Latvijas labākais sportists Kristaps Porziņģis trešdien, joprojām esot nevesels, pamanījās izcelties ar 19 punktiem un 12 atlēkušajām bumbām, bet Ņujorkas “Knicks” komanda Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlē viesos tikai ceturtajā ceturtdaļā izglābās no zaudējuma pret sacensību pastarīti Bruklinas “Nets”.

Aizvadītajā mačā “Knicks”, lielāko daļu mača rādot ļoti nevarīgu sniegumu, uzvarēja ar 95:90 (15:27, 23:18, 26:24, 31:21), bet Porziņģis pamanījās savākt pirmo “double-double” vairāk nekā mēneša laikā.

Porziņģis vēdera vīrusa dēļ otrdien izlaida “Knicks” spēli Vašingtonā, kurā ar 101:117 tika zaudēts vietējai “Wizards” vienībai, un vēl trešdienas rītā tika ziņots, ka latvietis varētu nepiedalīties arī nākamajā cīņā, tomēr neilgi pirms dueļa tika paziņots, ka viņš dosies laukumā. Vienība gan nenoliedza, ka latvietis pēdējo 24 stundu laikā nav daudz ēdis un nav pilnībā gatavs mačam.

Foto

“Knicks” komanda un arī pats Porziņģis trīs ceturtdaļas aizvadīja ļoti neizteiksmīgā cīņā, bet noslēdzošajā periodā latvietis iemeta 12 punktus un bija viens no vienības spārnotājiem, palīdzot gūt grūtu uzvaru. “Knicks” aizvadīja 22.spēli kopš Ziemassvētkiem un tika vien pie sestā panākuma, bet nākamās piecas cīņas tai gaidāmas savā laukumā.

Porziņģis laukumā bija 25 minūtes, grozā trāpot sešus no 11 divpunktu raidījumiem, vienu no četriem tālmetieniem un četrus no septiņiem soda metieniem. Bez 12 bumbām zem groziem viņam bija arī divi bloki, divas kļūdas un piecas piezīmes. Porziņģis “double-double” savāca pirmoreiz kopš 30.decembra, jo pirms tam viņš šogad nebija guvis vairāk par astoņām bumbām zem groziem. 15 metienus no spēles viņš arī izpildīja pirmoreiz kopš 30.decembra, bet tik daudz soda metienu viņš nebija veicis vēl vienu spēli ilgāk. Latvietis piektajā cīņā pēc kārtas nopelnīja vismaz piecas piezīmes un viņš joprojām ir aktīvākais sodu sitējs visā līgā.

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!