Komentāri
Porziņģis piedalās treniņā, kliedējot bažas par dalību Eiropas čempionāta atklāšanas spēlē
Foto: Jānis Eglītis

Latvijas vīriešu basketbola izlase šodien aizvadīja noslēdzošo treniņu savās mājās pirms došanās uz Turciju, kur piektdien sāksies Eiropas čempionāta finālturnīrs.

Tā ietvaros izlases spēlētāji aizvadīja 10 minūšu spēles 5 pret 5. Tajās aktīvi piedalījās arī izlases potenciālais līderis Kristaps Porziņģis, kuru pēdējās nedēļas bija nomocījis ceļgala savainojums. Tāpēc radās bažas par viņa dalību Eiropas čempionāta atklāšanas spēlē pret Serbijas valstsvienību.

Otrdien komandai būs brīvdiena, jo uz Turciju tā dosies trešdien. Pirms tam Latvijas izlase sestdien un svētdien aizvadījusi trīs treniņus.

Kā ziņoja LBS, izlases lielākā zvaigzne Kristaps Porziņģis nedēļas nogalē vēl neiesaistījās kontakta cīņā un pirmdien viņam tika veikta medicīniska pārbaude.

Eiropas čempionāts notiks no 31. augusta līdz 17. septembrim, un Latvijas izlase apakšgrupu turnīru aizvadīs Stambulā, spēlējot D apakšgrupā kopā ar Riodežaneiro olimpisko spēļu sudraba medaļnieci Serbiju, mājinieci Turciju, Krieviju, Beļģiju un Lielbritāniju.

Lasi vēl