Porziņģis: Pēc pirmā puslaika mērķēju uz gūtiem 40 punktiem

Latvijas basketbola spīdeklis Kristaps Porziņģis trešdien NBA pēc pirmā puslaika, kurā sameta 25 punktus, mērķēja uz kopumā 40 punktiem, pēc mača atzina latvietis.

Porziņģis trešdien parādīja izcilu sniegumu, gūstot 35 punktus un labojot savu NBA rezultativitātes rekordu, kā arī palīdzot Ņujorkas “Knicks” ar 105:102 (29:27, 25:22, 27:25, 24:28) pieveikt Detroitas Pistons. Knicks tribīnes Porziņģi spēles laikā uzmundrināja ar saukļiem “MVP! MVP!”.

“Tas bija fantastiski. Palīdzēja man doties uz priekšu. Pirmajā puslaikā dabūju 25 punktus, bet mērķēju uz 40 punktiem. To nesasniedzu, taču tribīnes mani atbalstīja un tikām pie uzvaras,” pēc mača teica Porziņģis. Liepājnieks savā rezultatīvajā sniegumā atzīmēja arī komandas biedru ieguldījumu. “Mēģinu būt agresīvs un komandas biedri palīdzēja man nonākt pozīcijās, kurās varu iemest. Karmelo Entonijs par to parūpējās, Deriks Rouzs un Brendons Dženingss piespēlēja uz brīviem metieniem,” slavēja Porziņģis.

Savukārt Rouzs pēc spēles atzīmēja to, cik bīstams Porziņģis ir laukumā. “Viņš nemaz neizskatās pēc otrgadnieka, kurš nezinātu spēli. Tomēr pa īstam vēl neiepazinis NBA viņš gūst pāri 30 punktiem. Tas ir neticami, kā viņš spēlē. Tas ir nereāli, kādas kustības viņš spēj veikt ar savu augumu. Unikāls basketbolists,” izcēla Rouzs. Tāpat latvieša sniegumu uzteica pretinieku spēlētājs Tobiass Heriss. “Viņš iekaroja grozu no jebkuras pozīcijas,” secināja Pistons basketbolists.

Līdzšinējais latvieša rekords NBA bija 29 gūtie punkti, kurus viņš iepriekšējā sezonā sameta divos mačos, bet šosezon viņš vienā spēlē bija guvis 28 punktus, kurus divas reizes sakrāja arī pērn. Aizvadītajā mačā Porziņģis spēlēja 40 minūtes un vienu sekundi, no spēles trāpot 13 no 22 metieniem. Viņš realizēja desmit no 15 divpunktniekiem, trīs no septiņiem trejačiem un sešus no septiņiem “sodiņiem”. Tāpat viņš izcīnīja septiņas atlēkušās bumbas, izdarīja trīs rezultatīvas piespēles, bloķēja vienu metienu, pārtvēra vienu bumbu, pieļāva kļūdu un nopelnīja divas piezīmes. Porziņģim esot laukumā “Knicks” guva par 16 punktiem vairāk nekā ielaida, kas bija labākais rādītājs komandā.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.