Porziņģis: par debijas sezonu NBA ieliktu sev atzīmi 6,5

Komentāri

Talantīgais latviešu basketbolists Kristaps Porziņģis par aizvadīto debijas sezonu NBA liktu sev atzīmi 6,5. Tāpat vēl ir neskaidra jaunās Ņujorkas Knicks zvaigznes dalība olimpisko spēļu basketbola kvalifikācijas turnīrā.

Knicks komanda sezonu noslēdza ar 32 uzvarām 82 spēlēs, ierindojoties Austrumu konferences kopvērtējuma 13.vietā. Porziņģis izteicās, ka 3-4 spēles nedēļā NBA ir ļoti smags grafiks, tāpēc viņš daudz mācījies kā vislabāk atpūsties, lai būtu gatavs nākamajam mačam. Latvietis par pirmo sezonu sev ielika atzīmi 6,5 desmit baļļu sistēmā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Mūsu komanda bija pietiekami talantīga, lai sasniegtu izslēgšanas turnīru, tomēr nepaveicām to,” ceturtdien oficiālajā sezonas noslēguma intervijā stāstīja latvietis. “Mēs daudz ko varējām izdarīt daudz labāk. Šī man būs laba mācība un otrajā sezonā zināšu, ko sagaidīt.”

FOTO: latviešu basketbolists pret līgas zvaigznēm

Porziņģis atzina, ka pagaidām joprojām nav skaidrība vai viņš šovasar palīdzēs Latvijas valstsvienībai Riodežaneiro olimpisko spēļu kvalifikācijas turnīrā. “Nekas nav mainījies – mana sirds saka, ka jādodas palīdzēt valstij, bet galva saprot, ka šī man būs svarīga starpsezona un gribu strādāt individuāli. Abas lietas man būtu labas, tomēr pagaidām nav ideju, ko darīšu. Jāapsēžas un jāizrunājas,” secināja basketbolists. “Spēlēt olimpiskajās spēlēs būtu sapņa piepildījums. To ir iespējams realizēt tikai reizi četros gados, turklāt tik mazai valstij kā Latvijai. Tieši tāpēc lēmums ir tik grūts.”

VIDEO: Porziņģa debijas sezonas skaistākie ”danki”

“Labprāt atrastos Vasaras līgas tuvumā, jo jūnijā un jūlijā jau ilgošos pēc basketbola. Ja viņi gribēs, lai spēlēju tur, es spēlēšu,” uzsvēra Porziņģis.

Porziņģis stāstīja, ka viņam ir ļoti svarīgi, lai Knicks lielākā zvaigzne Karmelo Entonijs paliek vienībā arī nākamajā sezonā. “Viņš man ir nepieciešams un viņš to zina,” uzsvēra Porziņģis. “Vēlos spēlēt ar viņu arī nākotnē. Mums kopā jāpanāk, lai Ņujorkā notiek lielas lietas.”

Porziņģis savā NBA debijas sezonā piedalījās 72 mačos, vidēji guva 14,3 punktus, izcīnīja 7,3 atlēkušās bumbas un bloķēja 1,9 pretinieku metienus. Sezonas pirmajos trijos mēnešos viņš tika nosaukts par labāko debitantu Austrumu konferencē, tomēr iepriekšējos divos mēnešos šo balvu vairs nav saņēmis.

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Lasi vēl