Komentāri
Porziņģis noliedz nesaskaņas Ņujorkā: Joprojām vēlos būt “Knicks” basketbolists
Foto: USA TODAY SPORTS/SCANPIX

Latviešu basketbolists Kristaps Porziņģis arī pēc savas neierašanās uz tikšanos ar Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) kluba Ņujorkas “Knicks” vadību paudis savu lojalitāti šai komandai.

Porziņģis iepriekšējā nedēļā, būdams neapmierināts ar komandā notiekošo, nolēma neierasties uz tikšanos ar “Knicks” kluba vadību, kas tradicionāli tiek rīkota sezonas beigās. “Protams, joprojām vēlos būt “Knicks” basketbolists. Es mīlu Ņujorku,” sarunā ar laikrakstu “The New York Post” izteicās Porziņģis, kurš ceturtdien iecerējis ierasties Latvijā.

Kā norāda vairāki avoti, Porziņģis joprojām nav devis “Knicks” paskaidrojumu, kāpēc nav ieradies uz tikšanos ar vadību. Tiek plaši uzskatīts, ka šāds solis sperts, jo latvietis nav mierā ar kluba neskaidro vīziju un tā rīcību sezonas laikā, publiski mudinot Ņujorkas komandas līderi Karmelo Entoniju mainīt vienību un sezonas vidū mainot uzbrukuma shēmas. Arī publiski Porziņģis atturas atklāt, kāpēc nav devies uz tikšanos.

“No Kristapa puses tas nebija pareizs solis,” izteikusies “Knicks” prezidentam Filam Džeksonam tuvu stāvoša persona. “Fils savulaik ar ko tādu saskāries Losandželosas “Lakers” klubā, kad tādas darbības veica Kobe Braients un Endrū Bainams. Viņi tobrīd bija jauni, taču pauda savu viedokli un dumpojās. Kobem tas nāca par labu. Cerams, šāds solis arī Kristapu ilgtermiņā padarīs tikai labāku.”

Tikmēr Porziņģis intervijā uzsvēra, ka “Knicks” komandai ir nepieciešama konkrēta vīzija. “Nevienam nepatīk zaudēt. Tomēr, ja tas nozīmē doties pareizajā virzienā, tas ir jāpacieš, bet, ja vispār nav ideju par vīziju, nekas labs no tā nesanāks. Tajā, ko darām, mērķim jābūt skaidram,” teica Porziņģis.

Arī šajā vasarā Porziņģis grasās ieguldīt pamatīgu darbu savā izaugsmē, bet jau ceturtdien viņš ieradīsies Latvijā. Pirmdien latvietim dzimtajā Liepājā iecerēta preses konference, bet “The New York Post” norāda, ka šajā pasākumā viņš paziņos par savu pievienošanos Latvijas izlasei, kam šoruden Turcijā gaidāms Eiropas čempionāts.

Jau iepriekš Porziņģis norādīja, ka labprāt palīdzētu izlasei Eiropas čempionātā, turklāt ASV medijos tika izteikts minējums, ka viņš šovasar dzimtenē uzturēsies ilgāk nekā pērn, pieļaujot, ka Ņujorkā viņš varētu atgriezties vien neilgi pirms treniņnometnes sākuma. Izsūtītajā paziņojumā par preses konferenci tiek norādīts, ka basketbolistam plānots intensīvs un piesātināts vasaras grafiks ar ļoti ierobežotu atrašanos Latvijā. Eiropas čempionāts basketbolā ilgs no 31.augusta līdz 17.septembrim.

Porziņģis šosezon savā otrajā NBA sezonā 66 spēlēs caurmērā iemeta 18,1 punktu un izcīnīja 7,2 atlēkušās bumbas, bet pērn latvietis 72 spēlēs vidēji izcēlās ar 14,3 punktiem un 7,3 atlēkušajām bumbām.

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl