Porziņģis: Noā labi cīnās zem groza, tāpēc neuztraucos par nedabūtajām atlēkušajām bumbām

Pievienot komentāru
Porziņģis: Noā labi cīnās zem groza, tāpēc neuztraucos par nedabūtajām atlēkušajām bumbām
Foto: AF/ SCANPIX ()

Kristapa Porziņģa jaunais komandas biedrs Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandā Ņujorkas Knicks Žoakims Noā ir labs cīnītājs zem groza, tāpēc latvieti īpaši neuztrauc nedabūtās atlēkušās bumbas, pēc priekšpēdējās pirmssezonas pārbaudes spēles pauda liepājnieks.

Jau vēstīts, ka Porziņģis trešdien guva 20 punktus priekšpēdējā pārbaudes spēlē pirms NBA sezonas, bet viņa pārstāvētā Ņujorkas Knicks komanda viesos ar rezultātu 121:96 (28:27, 31:23, 33:23, 29:23) pārspēja Bostonas Celtics.

Porziņģis trešdien notikušajā mačā savāca trīs bumbas zem groziem, kamēr Noā kontā bija septiņas atlēkušās bumbas. Piecās pārbaudes spēlēs vidēji mačā latvietis dabūjis 4,4 atlēkušās bumbas, kas ir mazāk nekā iepriekšējās sezonas regulārā čempionāta laikā.

Foto

“Man vajag vairāk dabūt atlēkušo bumbu,” jokoja Porziņģis. “Noā ir ļoti labs cīnītājs zem groza. Dažreiz vienkārši nesanāk pašam dabūt bumbu, bet to savāc Noa, kurš var turpināt uzbrukumu. Tāpēc es par to īpaši neraizējos,” ASV medijiem stāstīja Porziņģis.

Video

Kā uzskata latvietis, ir jākoncentrējas uz problēmu risināšanu, taču cīņā zem groziem Knicks komanda ir laba.

“Kopš pirmās pārbaudes spēles esam progresējuši uzbrukumā. Arvien vairāk izprotam trijstūra uzbrukumu, aktīvāk kustamies un viens otru labāk atrodam. Uzskatu, ka pirmssezonā esam progresējuši,” skaidroja Porziņģis.

Lasi vēl