Porziņģis: Nespējām trāpīt bumbu grozā

0 Komentāru
Porziņģis: Nespējām trāpīt bumbu grozā
Foto: LETA ()

Ņujorkas Knicks vienība Nacionālās Basketbola asociācijas regulārā čempionāta spēlē pret Sakramento Kings nespēja realizēt metienus, kas arī bijis galvenais iemesls, kāpēc komanda cietusi zaudējumu, pēc dueļa norādīja latviešu basketbolists Kristaps Porziņģis.

Kā zināms, Porziņģa pārstāvētā Knicks svētdien savā laukumā ar 80:88 (12:28, 35:22, 18:19, 15:19) piekāpās Sakramento Kings vienībai, bet Latvijas basketbolists šajā spēlē guva 13 punktus.

“Nespējām trāpīt bumbu grozā – ceturtajā ceturtdaļā iemetām tikai 15 punktus. Lai uzvarētu šo spēli, mums šajā ceturksnī bija jāgūst vismaz 20-25 punkti. Aizsardzībā strādājām pamatīgi, taču šoreiz ar to nepietika,” pēc mača žurnālistiem teica Porziņģis. “Par to, ka šī ir otrā spēle divās dienās un ka tikai pirms šīs spēles atgriezāmies no izbraukuma, pārāk nedomājām. Varbūt fiziski nebijām gatavi par visiem 100%. Pirmo ceturtdaļu aizvadījām patiesi slikti, turklāt mūsu neveiksmīgie metieni ļāva sāncenšiem doties ātrajos uzbrukumos. Nonācām iedzinējos, un tas mums vēlāk maksāja daudz enerģijas. Abas komandas ļoti vēlējās uzvarēt, taču mums vienkārši nesekmējās uzbrukumā. Tas ir nomācoši,” sacīja Porziņģis.

“Grānts var spēlēt vēl labāk. Tas, ko varēja redzēt spēlē pret Kings, bija tikai daļiņa no tā, uz ko viņš patiesībā ir spējīgs. Gūstot pieredzi un tiekot pie iespējām spēlēt, Grānts kļūs tikai labāks un labāks,” norādīja latvietis.

FOTO

0 Komentāru