Komentāri
Porziņģis: Nav svarīgas individuālas balvas, pats galvenais – Latvijas izlases krekls
Autors: LETA/ITAR-TASS

Latvijas basketbola izlases uzbrukuma līderis Kristaps Porziņģis atzina, ka ir lepns pārstāvēt savu valsti un dzimto pilsētu Liepāju 2017. gada Eiropas čempionāta. Tam ir lielāka vērtība nekā individuālajām balvām.

”Esmu lepns, ka esmu latvietis. Lepojos ar pilsētu, kurā es piedzimu. Man ir liels gods pārstāvēt savu valsti Eiropas čempionātā. Man nav svarīgas individuālas balvas, pats galvenais – Latvijas nacionālas izlases krekls. Mēs gribām spēlēt komandas basketbolu un šajā čempionātā centīsimies tikt pēc iespējās tālāk. Izlase priekš manis ir kaut kas īpašs, jo es pārstāvu ne tikai valsti, bet arī dzimto pilsētu Liepāju. Es lepojos ar savu pilsētu un to es sāku katrā intervijā,”- piebilst Porziņģis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Porziņģis šajā čempionātā aizvadījis piecas spēlēs, guvis 22,4 punktus vidēji spēlē un bloķējis 10 pretinieku metienus, kas labākais radītājs turnīrā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl