Komentāri
Porziņģis: Nav svarīgas individuālas balvas, pats galvenais – Latvijas izlases krekls
Autors: LETA/ITAR-TASS

Latvijas basketbola izlases uzbrukuma līderis Kristaps Porziņģis atzina, ka ir lepns pārstāvēt savu valsti un dzimto pilsētu Liepāju 2017. gada Eiropas čempionāta. Tam ir lielāka vērtība nekā individuālajām balvām.

”Esmu lepns, ka esmu latvietis. Lepojos ar pilsētu, kurā es piedzimu. Man ir liels gods pārstāvēt savu valsti Eiropas čempionātā. Man nav svarīgas individuālas balvas, pats galvenais – Latvijas nacionālas izlases krekls. Mēs gribām spēlēt komandas basketbolu un šajā čempionātā centīsimies tikt pēc iespējās tālāk. Izlase priekš manis ir kaut kas īpašs, jo es pārstāvu ne tikai valsti, bet arī dzimto pilsētu Liepāju. Es lepojos ar savu pilsētu un to es sāku katrā intervijā,”- piebilst Porziņģis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Porziņģis šajā čempionātā aizvadījis piecas spēlēs, guvis 22,4 punktus vidēji spēlē un bloķējis 10 pretinieku metienus, kas labākais radītājs turnīrā.

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam ”Samsung Galaxy Dream Chef”; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam „Samsung Galaxy Dream Chef“; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Sākot ar 19. septembri, septiņu nedēļu garumā pie skatītājiem nonāks aizraujošais kulinārijas šovs ”Samsung Galaxy Dream Chef”, kurā par Baltijas labākā jaunā pavāra titulu, vērtīgu naudas balvu un iespēju stažēties pie profesionāļiem sacentīsies 12 jaunieši no Baltijas valstīm – tostarp arī četri no Latvijas. Lai sākas aizraujošā cīņa!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot! 2

D vitamīnu mūsu organisms ražo pats – ar ādas palīdzību. Tādējādi mūsu āda kļūst par dziedzeri, endokrīnu orgānu. D vitamīns jeb, kā skaisti varam nosaukt, saules hormons ir neatsverams ne tikai kaulu, bet gandrīz visu orgānu veselības uzturēšanā. D vitamīna pietiekamībai vai trūkumam ir liela nozīme gandrīz visu hronisku slimību attīstībā.

Lasi vēl