Komentāri
Porziņģis: Nav svarīgas individuālas balvas, pats galvenais – Latvijas izlases krekls
Autors: LETA/ITAR-TASS

Latvijas basketbola izlases uzbrukuma līderis Kristaps Porziņģis atzina, ka ir lepns pārstāvēt savu valsti un dzimto pilsētu Liepāju 2017. gada Eiropas čempionāta. Tam ir lielāka vērtība nekā individuālajām balvām.

”Esmu lepns, ka esmu latvietis. Lepojos ar pilsētu, kurā es piedzimu. Man ir liels gods pārstāvēt savu valsti Eiropas čempionātā. Man nav svarīgas individuālas balvas, pats galvenais – Latvijas nacionālas izlases krekls. Mēs gribām spēlēt komandas basketbolu un šajā čempionātā centīsimies tikt pēc iespējās tālāk. Izlase priekš manis ir kaut kas īpašs, jo es pārstāvu ne tikai valsti, bet arī dzimto pilsētu Liepāju. Es lepojos ar savu pilsētu un to es sāku katrā intervijā,”- piebilst Porziņģis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Porziņģis šajā čempionātā aizvadījis piecas spēlēs, guvis 22,4 punktus vidēji spēlē un bloķējis 10 pretinieku metienus, kas labākais radītājs turnīrā.

NOSAKI SAVU PEDANTISMA LĪMENI!

NOSAKI SAVU PEDANTISMA LĪMENI! 33

Tests – nosaki savu pedantisma līmeni! Iespējams, tu jau sen kaitini savus draugus un tuvākos! Pārspīlēta kārtībmīle vai Miss bardaks, to vari noskaidrot šeit.

Lasi vēl