Porziņģis: Nākotnē kļūsim par uzvarētāju komandu

Komentāri

NBA komandai Ņujorkas Knicks nākotnē ir labas iespējas kļūt par uzvarētāju vienību, uzskata latviešu talants Kristaps Porziņģis.

“Cenšos par to nedomāt, taču tajā pat laikā paturu to prātā kā motivāciju nākamajām spēlēm. Zaudējuma sajūta ir nepatīkama, un nevēlos, lai tā atkārtotos. Spēle beigusies, noskatos analīzi un mācos no tās. Tas ir nepatīkami, sezonu sākām labi, spēlējām labu basketbolu. Visiem ir smagi, gan spēlētājiem, gan treneriem. Mēģinām darīt to pašu labāko. Augam individuāli kā spēlētāji un kā komanda. Nākotnē kļūsim par uzvarētāju komandu,” atzīmēja latvietis.

Pirmdien Knicks savā laukumā ar 95:122 zaudēja Atlantijas okeāna divīzijas līderei Toronto Raptors, kuras labā 20 punktus guva lietuviešu centra pozīcijas spēlētājs Jons Valančūns, bet Porziņģis šajā spēlē izcēlās ar 17 punktiem.

FOTO: Porziņģis un Knicks pret Valančūnu un Raptors vienību  

Astoņos no pēdējiem deviņiem aizvadītajiem mačiem Knicks vienība piedzīvojusi zaudējumus. “Domāju, katrai komandai jāiziet cauri šādiem brīžiem, kad tiek piedzīvoti zaudējumi un nekas nesanāk tā, kā vēlētos. Tas ir normāli. Tā ir daļa no pieredzes uzkrāšanas. Tas mums palīdz augt mentāli, lai kļūtu par labāku komandu. Jā, tas nav nekas pozitīvs, bet katrai komandai tam ir jāiziet cauri, lai nākotnē kļūtu par čempioniem,” stāstīja Porziņģis.

VIDEO: Porziņģim 17 punkti pret Raptors komandu

Kā vienu no spēles lūzuma brīžiem Porziņģis nosauc vienu no saviem nerealizētajiem tālmetieniem. “Kopš tā brīža sākam spēlēt arvien sliktāk. Nevarējām atrast sadarbību aizsardzībā un ritmu uzbrukumā. Spēle aizsardzībā bija kā murgs,” teica Porziņģis. “Netikām pie otrajām iespējām realizēt metienus, turpretī paši ļāvām pretiniekiem izdarīt daudz brīvo metienu no visām pozīcijām. Viņi pārāk viegli guva punktus,” uzsvēra latvietis. Knicks ar 24 panākumiem 58 spēlēs joprojām ieņem 12.vietu Austrumu konferences kopvērtējumā.

Lasi vēl