Porziņģis: Mums ir jāuzlabo sava spēle aizsardzībā

Komentāri

NBA komandai Ņujorkas Knicks ir jāuzlabo sava spēle aizsardzībā, pēc vēl viena zaudējuma uzsvēra šīs vienības uzbrucējs Kristaps Porziņģis.

Knicks svētdien NBA regulārā čempionāta mačā ar 109:114 savā laukumā piekāpās Jūtas Jazz komandai, bet Porziņģis šajā mačā iemeta 28 punktus, kas ir viņa šīs sezonas rekords. “Mums jāstrādā pie vairākām detaļām, nav vienas konkrētas lietas, kas jānovērš. Jāuzlabo spēle aizsardzībā – jāskatās savu spēļu video un jāmācās no tiem. Mums uz laukuma arī labāk jākomunicē, jāpalīdz viens otram,” pēc neveiksmes teica latvietis. “Jazz ir laba komanda, kas zina, kā spēlēt “pick&roll”, turklāt Rūdijs Gobērs prot spēlēt abos laukuma galos. Šajā duelī nespējām būt laikā savās pozīcijās un daudz kur nokavējām, bet pēc tam visam bija ķēdes reakcija. Mums vienkārši ir jākļūst labākiem.”

VIDEO: Porziņģim 28 punkti pret Jazz

Lai gan jau pirmajā ceturtdaļā Porziņģis guva 14 punktus, viņš ātri sapelnīja trīs piezīmes, kas ietekmēja viņa spēles laiku otrajā ceturksnī. “Piezīmju jautājumā mums jābūt gudriem, it īpaši man – atkal īsā laikā nopelnīju vairākas piezīmes un otrajā ceturtdaļā nevarēju spēlēt daudz. Nenostrādājām veiksmīgi aizsardzībā un tikām pie muļķīgām piezīmēm,” atzina Porziņģis.

Lasi vēl