Porziņģis: Mīlu atrasties laukumā

0 Komentāru
Porziņģis: Mīlu atrasties laukumā
Foto: EPA/LETA

Latviešu basketbolists Kristaps Porziņģis pēc teicami aizvadītā NBA regulārās sezonas mača pret Maiami Heat sacīja, ka izbauda atrašanos laukumā, turklāt vienmēr to dara ar pilnu atdevi.

“Mīlu atrasties laukumā, un katru reizi, kad tur esmu, cenšos sevi atdot par 100%. Šodien nebija laba diena man un komandai, nevarējām atrast savu ritmu, bet jāturpina smagi strādāt,” teica Porziņģis. “Man nav problēmu spēlēt vēl ilgāk, uzskatu, ka kļūstu fiziski labāks un spēju saglabāt augstu intensitāti arī pēc ilgiem periodiem laukumā.”

FOTO: Kristaps Porziņģis pret Dveinu Veidu, Krisu Bošu un Maiami Heat

“Savācu statistiku, tomēr svarīgos brīžos kļūdījos daudzos metienos, kurus parasti realizēju,” pēc dueļa stāstīja latvietis. “Pats sākums bija labs, bet pēc tam nespējām noturēties spēlē – mums nebija tādas pat enerģijas kā pretiniekiem, un viņi mūs apspēlēja. Ir fiziski grūti atspēlēties no 15-20 punktu deficīta.” Tā ka šajā mačā Knicks rezervistu soliņam sniegums nebija labs, Porziņģis nospēlēja 37 minūtes un 26 sekundes, kas ir ilgākais laiks viņa līdzšinējā NBA karjerā.

VIDEO: Porziņģa spilgtākās epizodes mačā ar Heat

0 Komentāru