Porziņģis kļuvis par bankas Citadele jauno reklāmas seju

Komentāri
Porziņģis kļuvis par bankas Citadele jauno reklāmas seju
Foto: USA TODAY SPORTS/SCANPIX

Basketbolists Kristaps Porziņģis uzsācis sadarbību ar banku Citadele, kas paredz iesaistīšanos arī bankas reklamēšanā.

Ar ASV komandā Ņujorkas Knicks spēlējošo basketbolistu parakstīts līgums, saskaņā ar kuru Porziņģis dos Citadelei tiesības izmantot savu vārdu un tēlu bankas komunikācijā ar sabiedrību un reklāmā. “Vienošanās paredz arī vairākus citus veidus, kā popularizēt Kristapa panākumus Ņujorkā un iesaistīt tajā gan aktīvākos fanus, gan visus līdzjutējus, kas lepojas ar mūsu jauno zvaigzni,” teikts bankas paziņojumā.

FOTO: Kristaps Porziņģis pēdējā mačā pret Wizards

Citadeles valdes priekšsēdētājs Guntis Beļavskis informē, ka sadarbībai ir atbalsts no bankas starptautisko akcionāru puses, jo īpaši no tiem akcionāriem un padomes locekļiem, kas bāzējas Ņujorkā un ir “sekojuši Kristapa iespaidīgajai karjeras izaugsmei”.

Sadarbības mērķis esot nodrošināt cilvēkiem iedvesmu un lepošanos ar to, ka “esam daļa Kristapa Porziņģa pārstāvētās Latvijas”. Citadele šogad arī plāno aizvest vairākus jaunos fanus kopā ar vecākiem uz Knicks spēli Ņujorkā, kā arī rast iespēju faniem tikties ar Porziņģis šeit Latvijā, un īstenot citus pasākumus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl