Porziņģis jau pieķerts basketbola laukumā nedaudz vairāk kā mēnesī pēc traumas

0 Komentāru

Mūsu NBA zvaigzne Kristaps Porziņģis, kurš februāra vidū spēles laikā iedzīvojās smagā savainojumā, jau pieķerts basketbolā laukumā ar bumbu rokās.

Kā vēsta Ņujorkas “Knicks” komandas un citu NBA klubu apskatnieks Jarons Veicmans, viņš ticis pie bildes, kurā kāds iemūžinājis Porziņģi jau trenējot metienu basketbola laukumā.

Pagājušajā nedēļā Porziņģis pēc  ilgākas pauzes sniedza medijiem pirmo publisko interviju, kurā norādīja, ka rehabilitācijas process norit daudz ātrāk kā iepriekš prognozēts. Basketbolists gan neminēja, kad varētu atgriezties laukumā.

Jau vēstīts, 13. februārī NBA cīņā pret Milvoki ”Bucks” Kristaps sarāva kreisā ceļgala krusteniskās saites, kas viņu no basketbola atturēs, visticamāk,  aptuveni uz desmit mēnešiem.

Šajā sezonā Porziņģis 48 spēlēs vidēji guva 22,7 punktus. Turklāt ar vidēji 2,4 blokiem viņš vēl joprojām ir visas līgas līderis.

Porziņģa un ”Knicks” debitanta līmeņa līgums ir spēkā arī uz nākamo sezonu, tomēr jau šajā vasarā ”Knicks” būs tiesīgi piedāvāt Porziņģim daudzu gadu kontraktu, kas varētu pietuvoties 150 miljonu dolāru apmēram.

0 Komentāru