Porziņģis: ir psiholoģiski smagi ciest šādas neveiksmes

0 Komentāru
Porziņģis: ir psiholoģiski smagi ciest šādas neveiksmes
Foto: nba.com/cavaliers

Tādi zaudējumi kā neveiksme pret Klīvlendas Cavaliers komandu NBA vienībai Ņujorkas Knicks ir laba pieredze, uzskata latviešu uzbrucējs Kristaps Porziņģis. Porziņģa pārstāvētā Knicks piektdien NBA regulārā čempionāta mačā ar 84:90 piekāpās Cavaliers vienībai, ciešot nu jau kārtējo neveiksmi savā laukumā.

“Grūti pateikt, kas ar mums notika ceturtajā ceturtdaļā. Mums neizdevās izmantot savas iespējas, arī aizsardzībā nespēlējām diez ko labi. Katrs no mums pieļāva kļūdas gan aizsardzībā, gan uzbrukumā. Tieši šī iemesla dēļ mačs beidzās ar zaudējumu,” pēc dueļa žurnālistiem pauda Porziņģis.

FOTO: Knicks un Porziņģis atzīst zvaigžņotās Cavaliers pārākumu

“Mums uzbrukumā ir jārealizē metieni. Spēles izskaņā netikām pie brīviem metieniem. Mūsu komandas līderis ir Karmelo Entonijs, taču nevaram visas 48 minūtes paļauties tikai uz viņu. Mums visiem jābūt gataviem dot savu artavu uzbrukumā, jo Entonijs dalās ar bumbu. Jāspēj realizēt savi metieni, lai nepieciešamības gadījumā pretinieku nepiesegts būtu arī pats Entonijs.”

VIDEO: latviešu basketbolistam 11+7 zaudējumā pret Cavaliers

“Nenoliedzami, varējām būt labākā situācijā. Tagad divus mačus pēc kārtas esam zaudējuši galotnēs, turklāt pret Cavaliers bijām vadībā tikpat kā visu spēli. Mača beigās nespējām realizēt savus metienus, kas mums lika ciest zaudējumu. Tā mums ir lieliska pieredze. Nenoliedzami, vēlējāmies šo spēli uzvarēt, un arī citi mači izšķīrušies pēdējās minūtes. Ir psiholoģiski smagi ciest šādas neveiksmes, taču tā ir pieredze sezonas turpinājumam. Cerams, vēlāk šādus mačus jau varēsim uzvarēt,” optimistiski noskaņots bija Porziņģis.

Porziņģis mačā pret Cavaliers, kas bija viņa desmitā NBA spēle, guva 11 punktus un izcīnīja septiņas bumbas zem groziem. “Vienmēr cenšos būt pārliecināts par sevi, tāds esmu arī ārpus laukuma. Laukumā brīžiem zaudēju pārliecību, ja netrāpu metienus un nevaru atrast ritmu, taču ticību sev ir jāsaglabā, lai arī kā laukumā neklātos,” uzskata latvietis. Knicks ar četriem panākumiem desmit mačos ir Austrumu konferences kopvērtējuma lejasgalā, ieņemot 13.vietu.

0 Komentāru