Komentāri

Latviešu talantam Kristapam Porziņģim dzirdēt, kā Knicks līdzjutēji slavenajā Madison Square Garden arēnā skandē viņa vārdu, bija kas neticams, pēc dueļa ar Šarlotes Hornets sacīja spēlētājs.

“Kad līdzjutēji skandēja manu vārdu, man bija jāizpilda divi soda metieni. Zināju, cik atbildīgi tie ir un cik ļoti nepieciešami komandai. Tomēr dzirdēt, ka fani skandē manu vārdu, bija kaut kas neticams. Ticēju, ka agri vai vēlu šāda atbalstītāju reakcija būs. Tomēr šī ir tikai viena spēle. Karmelo Entonijs šādu sniegumu demonstrē tikpat kā katrā mačā. Ir viegli aizvadīt vienu šādu cīņu, taču grūtākais ir noturēt šo līmeni un spēlēt tā katrā spēlē,” uzskata Porziņģis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

FOTO: latviešu basketbolists neapturams pret Hornets

Tikmēr Knicks galvenais treneris Dereks Fišers nav pārsteigts par latviešu talanta Kristapa Porziņģa lielisko sniegumu: “Ja neredzētu Porziņģi spēlējam katru dienu, varbūt es būtu pārsteigts par šādu viņa sniegumu. Vēl nezinām, vai viņš šādu sniegumu demonstrēs katrā spēlē. Šajā vakarā visas viņa prasmes un talants apvienojās, varbūt nākamā tāda reize būs tikai pēc kāda laika,” pēc mača žurnālistiem sacīja Fišers. “Tomēr var redzēt, ka Porziņģis jūtas arvien komfortablāk, turklāt ļoti svarīgi, ka viņa spēle ir dabiska. Tā ir zīme, ka viņš var kļūt par ļoti labu basketbolistu un demonstrēt lielisku sniegumu, neko neforsējot.”

VIDEO: Kristaps Porziņģis aizvada teicamu spēli un pasniedz Latvijas dzimšanas dienā skaistu dāvanu

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl