Porziņģis: dzirdēt, ka fani skandē manu vārdu, bija kaut kas neticams

0 Komentāru
Porziņģis: dzirdēt, ka fani skandē manu vārdu, bija kaut kas neticams
Foto: AP/Scanpix

Latviešu talantam Kristapam Porziņģim dzirdēt, kā Knicks līdzjutēji slavenajā Madison Square Garden arēnā skandē viņa vārdu, bija kas neticams, pēc dueļa ar Šarlotes Hornets sacīja spēlētājs.

“Kad līdzjutēji skandēja manu vārdu, man bija jāizpilda divi soda metieni. Zināju, cik atbildīgi tie ir un cik ļoti nepieciešami komandai. Tomēr dzirdēt, ka fani skandē manu vārdu, bija kaut kas neticams. Ticēju, ka agri vai vēlu šāda atbalstītāju reakcija būs. Tomēr šī ir tikai viena spēle. Karmelo Entonijs šādu sniegumu demonstrē tikpat kā katrā mačā. Ir viegli aizvadīt vienu šādu cīņu, taču grūtākais ir noturēt šo līmeni un spēlēt tā katrā spēlē,” uzskata Porziņģis.

FOTO: latviešu basketbolists neapturams pret Hornets

Tikmēr Knicks galvenais treneris Dereks Fišers nav pārsteigts par latviešu talanta Kristapa Porziņģa lielisko sniegumu: “Ja neredzētu Porziņģi spēlējam katru dienu, varbūt es būtu pārsteigts par šādu viņa sniegumu. Vēl nezinām, vai viņš šādu sniegumu demonstrēs katrā spēlē. Šajā vakarā visas viņa prasmes un talants apvienojās, varbūt nākamā tāda reize būs tikai pēc kāda laika,” pēc mača žurnālistiem sacīja Fišers. “Tomēr var redzēt, ka Porziņģis jūtas arvien komfortablāk, turklāt ļoti svarīgi, ka viņa spēle ir dabiska. Tā ir zīme, ka viņš var kļūt par ļoti labu basketbolistu un demonstrēt lielisku sniegumu, neko neforsējot.”

VIDEO: Kristaps Porziņģis aizvada teicamu spēli un pasniedz Latvijas dzimšanas dienā skaistu dāvanu

0 Komentāru