Komentāri

Lattviešu talants Kristaps Porziņģis aizvadījis jau otro pilno mēnesi Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA), bet pēc tā viņš ir līgas labākais metienu bloķētājs, kā arī trešais rezultatīvākais spēlētājs starp visiem šīs sezonas debitantiem.

Pašlaik 20 gadus vecais Porziņģis, kurš pārstāv Ņujorkas Knicks komandu, šosezon aizvadītajās 33 spēlēs vidēji iemetis 13,2 punktus. Vairāk ir vien šī gada drafta trešajam numuram Džahlilam Okaforam no Filadelfijas 76ers (17,3) un ar pirmo numuru izraudzītajam Karlam Taunsam no Minesotas Timberwolves (16,4).

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto: Porziņģis un Knicks pēdējā mačā pret Pistons

Savukārt drafta otrais numurs D’Endželo Rasels, kuru izraudzījās Losandželosas Lakers, pēc otrā mēneša vidēji mačā guvis 11,9 punktus, kas ir ceturtais rādītājs starp visiem debitantiem.

Tāpat Porziņģis sevi ir pierādījis kā labu aizsardzības spēlētāju – vidēji mačā viņš bloķējis 2,0 metienus, kas ir labākais sniegums starp debitantiem. Otrs labākais ir Taunss, kurš vidēji veicis 1,9 blokus, bet trešais ir Okafors, kuram 1,2 bloki. Visā līgā Latvijas basketbolists bloķētajos metienos ir astotajā vietā.

Video: Porziņģim 10 punkti pret Pistons

Tikmēr cīņā par atlēkušajām bumbām latvietis ar 8,0 bumbām ir otrais aiz jau pieminētā Taunsa (9,4), bet trešais ar 7,9 atlēkušajām bumbām ir Okafors.

Pēc pirmā mēneša Porziņģis ar 9,3 atlēkušajām bumbām bija 15.labākais visā līgā, taču nu ieņem tikai 33.vietu. Pirmajā pozīcijā ar iespaidīgu 16,1 bumbu atrodas Detroitas Pistons basketbolists Andrē Dramonds.Porziņģis šosezon jau 12 reizes izcēlās ar divciparu skaitļiem divos statistikas rādītājos jeb double-double. Šajā aspektā viņš ir otrajā vietā starp debitantiem, zaudējot vienīgi Taunsam (16).

Lasi vēl