Komentāri
Porziņģis atpakaļ ierindā. Jau šonakt mērosies spēkiem ar Celtics komandu
Foto: AFP/ SCANPIX ()

Latviešu basketbolists Kristaps Porziņģis atguvies no nelielā cirkšņa savainojuma un trešdien gatavojas piedalīties Ņujorkas Knicks komandas Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) pirmssezonas pārbaudes spēlē viesos pret Bostonas Celtics.

Jau ziņots, ka Porziņģis sestdien pārbaudes spēlē pret to pašu Celtics iedzīvojās nelielā cirkšņa savainojumā, tāpēc piesardzības nolūkos viņš otrajā puslaikā vairs nespēlēja.

Svētdienas treniņā latvietis nepiedalījās, bet ierindā atgriezās pirmdien, savukārt otrdien Knicks galvenais treneris Džefs Hornačeks sacīja, ka Porziņģis, visticamākais, duelī pret Celtics piedalīsies.

“Treniņā nekādas sāpes nejutu, turklāt ārsti teica, ka varu darboties ar 100% atdevi,” pēc otrdienas nodarbības izteicās Porziņģis, kurš uzslavēja savu jauno komandas biedru Žoakimu Noā. “Viņš komandai sniedz enerģiju. Cenšos darīt to pašu un mācīties no Žoakima. Noā man ir devis daudz padomu.”

“Šogad mums komandā ir vairāk talanta nekā iepriekšējā sezonā. Mums ir iespēja sasniegt kaut ko vairāk. Taču šobrīd tā ir tikai tukša runāšana. Mums tas ir jāpierāda laukumā. Tomēr domāju, ka mums nepieciešams laiks, jo esam jauna komanda un šī būs pirmā sezona, kad vairums puišu spēlē kopā. Ja sezonas sākumā mums veiksies ne pārāk labi, nevēlamies par to būt pārāk satraukti. Mums jāsaglabā vēss prāts un jātic sev,” uzsvēra Porziņģis.

Porziņģis iepriekšējā sezonā iespaidīgi debitēja pasaules spēcīgākajā basketbola līgā. Sezonas laikā viņš 72 mačos vidēji guva 14,3 punktus, izcīnīja 7,3 atlēkušās bumbas un bloķēja 1,9 pretinieku metienus.

Lasi vēl