Porziņģis apsteidz vairākas līgas zvaigznes NBA labāko spēlētāju sarakstā

Pievienot komentāru
Porziņģis apsteidz vairākas līgas zvaigznes NBA labāko spēlētāju sarakstā
Foto: AFP/SCANPIX

NBA komandas Ņujorkas Knicks latviešu zvaigzne Kristaps Porziņģis ierindojas 33.vietā ietekmīgā Ziemeļamerikas sporta medija ESPN aptaujā par sezonas labāko basketbolistu.

ESPN aptaujā ekspertu panelim jāatbild uz jautājumu, kurš būs sezonas labākais spēlētājs, ņemot vērā viņa kvalitāti un spēju palīdzēt savai komandai tikt pie uzvarām. Virs Porziņģa 31.pozīcijā ir viņa komandas biedrs Karmelo Entonijs, bet aiz latvieša ir tādi spēlētāji kā Dveins Veids (40.vieta), Dirks Novickis (41.), Dvaits Hovards (47.) un citi. Šīs nedēļas turpinājumā līdz piektdienai ESPN nosauks pārējo vietu ieguvējus.

FOTO: Porziņģis NBA laukumos

Porziņģis sezonas pirmajās sešās spēlēs vidēji mačā iemetis 18,8 punktus, kas ir otrs labākais rādītājs komandā, kaut pagājušajā nedēļā vienā no cīņām viņš guva tikai trīs punktus, aizmetot garām visus metienus no spēles. Tāpat viņš vidēji mačā savācis 6,5 atlēkušās bumbas un bloķējis 1,3 metienus. Pērn šajā aptaujā Porziņģis ierindojās 192.vietā, bet pirmo vietu eksperti atvēlēja Lebronam Džeimsam, kurš aizveda Klīvlendas Cavaliers līdz NBA čempionu titulam. ESPN šo aptauju rīko sesto gadu pēc kārtas. Piecas iepriekšējās reizes labākā spēlētāja gods atvēlēts tieši Džeimsam.

Lasi vēl