Komentāri

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) regulārā čempionāta mačā pret Vašingtonas Wizards pret latviešu basketbolistu Kristapu Porziņģi šoreiz bija ciešāka aizsardzība nekā iepriekšējās spēlēs, norādīja Ņujorkas Knicks vienības spēlētājs.

Jau ziņots, ka Knicks ceturtdien ar 112:119 (18:24, 24:28, 23:35, 47:32) izbraukumā piekāpās Wizards, bet Porziņģis šajā mačā guva 16 punktus un izcīnīja septiņas atlēkušās bumbas.

“Dažās reizēs zaudējām koncentrēšanos un nenosedzām pretinieku spēlētājus uz trīspunktu metiena līnijas,” pēc mača sacīja Porziņģis. “Tomēr Wizards meta ar diezgan labu precizitāti. Ja pretinieki ir uz viļņa, ir grūti viņus apturēt. Mums ir jāveic labāks darbs sava groza nosargāšanā no perimetra.”

Video

“Varbūt arī man šajā mačā vajadzēja būt agresīvākam. Vajag izanalizēt savu sniegumu un jāskatās, kur varēju grozam uzbrukt biežāk, tādējādi palīdzot komandai vairāk. Tomēr jutu, ka aizsardzībā pret mani spēlē ciešāk nekā mačā pret Detroitas Pistons. Negribēju pārlieku forsēt un vēlējos, lai pie iespējām tiek arī citi komandas spēlētāji,” norādīja latvietis.

Savukārt Knicks galvenais treneris Džefs Hornačks norādīja uz Ņujorkas vienības vājo spēli aizsardzībā.

“Cepuri nost puišiem, kuri nepadevās, esot iedzinējos ar teju 30 punktu starpību. Viņi turpināja cīnīties un atjaunot intrigu. Tomēr aizsardzībā mums atkal nesekmējās, pretinieki meta ar teju 50% precizitāti. Izskatījāmies, ka esam arī nedaudz saguruši pēc spēles ar Pistons. Lai uzvarētu izbraukumā, ir labi jāspēlē aizsardzībā,” uzsvēra Hornačeks.

Porziņģis šosezon 12 mačos vidēji iemetis 20,3 punktus un izcīnījis 6,8 atlēkušās bumbas, abos rādītājos būdams otrais labākais komandā.

Lasi vēl