Porziņģis: agri vai vēlu mani metieni sāks krist grozā

Pievienot komentāru
Porziņģis: agri vai vēlu mani metieni sāks krist grozā
Foto: AFP/Scanpix

Agri vai vēlu Latvijas talanta Kristapa Porziņģa metieni sāks krist grozā, tāpēc NBA komandā Ņujorkas Knicks spēlējošais latvietis šobrīd par savu precizitāti neuztraucas, pauda spēlētājs. Knicks pirmdien NBA regulārā čempionāta mačā savā laukumā 99:107  piekāpās Orlando Magic vienībai, pārtraucot savu četru uzvaru sēriju. Porziņģis šajā mačā guva deviņus punktus un izcīnīja astoņas bumbas zem groziem, taču latvietis realizēja tikai trīs no 12 metieniem no spēles.

“Pagaidām man pašam metieni grozā nekrīt. Varbūt pie vainas tas, ka tos izdaru, nebūdams līdzsvarā, vai arī man vajag tiem labāk sagatavoties un vairāk koncentrēties. Agri vai vēlu mani metieni sāks krist grozā. Par to neesmu pārāk satraucies,” uzsvēra Porziņģis. “Man vēl joprojām jākļūst fiziski spēcīgākam, lai es varētu spēlēt pret citu komandu centra spēlētājiem, taču to varu kompensēt ar savu aktivitāti un agresivitāti aizsardzībā. Šobrīd ielieku tajā daudz darba, darīšu to arī vasarā, tāpēc cerams, ka nākamajā sezonā būšu krietni sagatavotāks, lai varētu spēlēt centra uzbrucēja pozīcijā.”

FOTO: Porziņģis un Knicks piekāpjas Orlando Magic

“Visu spēli bijām iedzinējos un centāmies atspēlēties. Tas gandrīz izdevās, taču beigās visu izšķīra daži garām aizmesti metieni arī no manas puses un kļūdas,” pēc dueļa sacīja Porziņģis. “Magic komandai ir teicams basketbolists zem groza – Nikola Vučevičs, kuram šoreiz bija lieliska spēle. Turklāt pretinieki svarīgos brīžos realizēja savus metienus, kas ļāva viņiem saglabāt vadību.”

Tikmēr Knicks rindās rezultatīvākais ar 24 punktiem bija Lenss Tomass. “Ir lieliski, ja Tomass spēj šādi spēlēt un būt agresīvs. Tas rada labas situācijas arī pārējiem komandas spēlētājiem, turklāt tas mums visiem palīdz izskatīties labāk. Vēlamies, lai viņš tādā pašā garā arī turpina un padara mūs labāku kā komandu,” pauda latvietis.

VIDEO: Porziņģim trīs spilgtas epizodes mačā pret Magic