Porziņģim pret titulēto Spurs pirmais NBA karjeras “double-double”

0 Komentāru
Porziņģim pret titulēto Spurs pirmais NBA karjeras “double-double”
Foto: AFP/Scanpix

NBA regulārās sezonas mačā latviešu uzbrucējs Kristaps Porziņģis pret titulēto Sanantiono Spurs vienību atzīmējās ar pirmo NBA karjeras double-double, tomēr Knicks ar 84:94 piekāpās Spurs. Diemžēl Porziģis veselības problēmu dēļ nepabeidza spēli.

KristapsPorziņģis mačā nospēlēja 24 minūtēs, to laikā latvietis paspēja samest 13 punktus (1p. 2/2, 2p. 4/10, 3p. 1/5) un savākt 14 atlēkušās bumbas, ieskaitot astoņas uzbrukumā. Tie visi ir Porziņģa labākie rādītāji NBA, tāpat kā trīs pārtvertās bumbas. Viņa rēķinā arī divi bloķēti metieni, viena rezultatīva piespēle, taču arī piecas piezīmes un divas kļūdas, kā arī +/- rādītājs mīnus astoņi.

FOTO: latvietim pret Sanantonio Spurs pirmais NBA karjeras double – double

Pāris minūtes pirms spēles beigām pēc neveiksmīga kritiena Porziņģim uz kakla uzgāzās viņa komandas līderis Karmelo Entonijs. Pēc notikušā latvietis pāris minūtes pavadīja, guļot uz zemes, bet pēc tam saviem spēkiem devās uz ģērbtuvēm, laukumā vairs neatgriežoties.

VIDEO: Kristaps Porziņģis Spurs grozā saber 13 punktus

Jau pēc dueļa Knicks paziņoja, ka rentgens latvietim uzrādījis mīksto audu bojājumu un viņam ir kakla sastiepums. Tomēr klubs uzreiz noliedza, ka latvietis varētu būt dabūjis smadzeņu satricinājumu. Turpmākas pārbaudes viņam tiks veiktas otrdien, kad arī varētu kļūt skaidrs vai latvietis varēs piedalīties nākamajā mačā.

VIDEO: latvietis spēli nepabeidz savainojuma dēļ

0 Komentāru