Komentāri
Porziņģim NBA Austrumu konferences labākā debitanta gods arī janvārī
Foto: AFP/SCANPIX

Latviešu talants Kristaps Porziņģis kopā ar Karlu Taunsu nosaukti par NBA janvāra labākajiem debitantiem. Porziņģis atzīts par labāko Austrumu konferences debitantu, bet Taunss pie šāda apbalvojuma ticis Rietumu konferencē. Zīmīgi, ka abi basketbolisti tika atzīti par labākajiem arī sezonas pirmajos divos mēnešos.

Pašlaik 20 gadus vecais Porziņģis, kuru jauno spēlētāju draftā ar ceturto numuru izraudzījās Ņujorkas Knicks komanda, janvārī vidēji mačā guva 15,3 punktus, kas bija ceturtais rādītājs starp visiem debitantiem, kā arī savāca vidēji 7,2 atlēkušās bumbas mačā, kas bija otrs augstākais rādītājs. Ar vidēji 1,63 bloķētajiem metieniem Porziņģis ar Taunsu dalīja pirmo vietu starp debitantiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

FOTO: Kristaps Porziņģis Knicks sastāvā 13 NBA janvāra mačos

Decembrī latvietis realizēja 37,5% tālmetienu, kas bija labākais rādītājs starp Austrumu konferences debitantiem. Četros no mačiem Porziņģis savāca double-double, iespaidīgāko sniegumu parādot 8.janvārī, kad izcēlās ar 28 punktiem un 11 atlēkušajām bumbām, bet Knicks ar 99:100 piekāpās Sanantonio Spurs. Laikā no 3. līdz 26.janvārim Porziņģis 13 spēlēs pēc kārtas iemeta vismaz 12 punktus.

Tikmēr drafta pirmais numurs Tauns, kurš pārstāv Minesotas Timberwolves, janvārī bija vienīgais debitants, kurš tika pie double-double vidēji mačā – iemeta vidēji 16,9 punktus (trešais rādītājs starp debitantiem) un savāca 10,9 atlēkušās bumbas (labākais starp debitantiem). Taunss janvārī vidēji mačā realizēja 53,5% metienu no spēles un 87,2% soda metienu.

Lasi vēl